Сайт Президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

Державний комітет архівів України

Новини

Засідання Науково-методичної ради Державного архіву Житомирської області

27 січня 2012 року відбулося засідання Науково-методичної ради Державного архіву Житомирської області. Головне питання – проведення роботи по створенню та наповненню електронних баз даних за документами, які зберігаються у фондах держархіву області.

Начальник відділу інформації та використання документів Гуменюк Г.О. та провідний спеціаліст сектору організації та координації архівної справи Кондратюк Р.Ю. інформували про наявність електронних баз даних та темпи їх наповнення. Для покращення роботи дослідників та користувачів архівними документами вирішено всі електронні бази даних розмістити у локальній мережі держархіву області.

На засіданні НМР схвалено примірну номенклатуру справ Трудових архівів та методичні рекомендації щодо їїзастосування. Примірна номенклатура справ розроблена начальником відділу формування НАФ та діловодства Ісаковою Т.О. та 26.01.12 погоджено експертно-перевірною комісією держархіву області. Зазначений документ буде розміщено в електронному вигляді на сайті архіву у розділі «Нормативно-правова база».

Буклет (.pdf)


Державні архіви