Сайт Президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

Державний комітет архівів України

Новини

Засідання колегії ДАЖО

  26 вересня 2012 року відбулось чергове засідання колегії Державного архіву Житомирської області. На засіданні розглядались питання діяльності архівного відділу Радомишльської райдержадміністрації, Комунальної установи «Трудовий архів Радомишльського району», стан виконання плану заходів щодо підготовки приміщень держархіву області до осінньо-зимового періоду 2012-2013.

  Участь у засіданні колегії взяли заступник голови Радомишльської райдержадміністрації Наливайко К.О., керівники архівних установ Радомишльського району Пархомець О.Д., Токарєва В.А., начальники відділів держархіву області.

  Зазначено, що відслідковується позитивна тенденція щодо покращення роботи архівних установ Радомишльського району. В організаціях, установах, на підприємствах, які діють на території району здійснюється контроль за діловодством та архівною справою.

  Відмічено позитивне вирішення питання щодо делегування Радомишльською районною радою повноважень діяльності трудового архіву райдержадміністрації, що дає певні результати у взаємодії керівництва райдержадміністрації, архівного відділу та трудового архіву. Процеси формування Національного архівного фонду контрольовані та виконуються в межах чинного законодавства.

  На засіданні колегії зазначено, що заходи з підготовки приміщень Державного архіву Житомирської області до осінньо-зимового періоду 2012-2013 в цілому виконані.

 Колегією прийнято відповідні рішення, які будуть направлення для виконання.

Zasidannay DAZhO 1Foto

 

Zasidannay DAZhO 2Foto

Буклет (.pdf)


Державні архіви