Сайт Президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

Державний комітет архівів України

Новини

Засідання науково-методичної ради Держархіву

19 листопада 2012 року відбулося чергове засідання Науково-методичної ради Державного архіву Житомирської області. На засіданні схвалено примірну номенклатуру справ фінансових управлінь райдержадміністрацій та методичні рекомендації щодо її застосування. Документ розроблено архівістом І-ої категорії відділу формування НАФ та діловодства Бірук Н.П.

Важливим є те, що у вказаній номенклатурі справ статті, із зазначенням термінів зберігання, вказані за новим «Переліком типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів», який набирає чинності з 01.01.2013.

Примірну номенклатуру справ фінансових управлінь райдержадміністрацій та методичні рекомендації щодо її застосування буде розміщено на сайті держархіву області у рубриці «Нормативно-правова база».

Члени науково-методичної ради розглянули та погодили експозиційний план виставки архівних документів «До Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років», презентація якої відбудеться 20.11.2012 о 15-00.

Буклет (.pdf)


Державні архіви