У Житомирі інтернет-знайомство закінчилося жорстоким катуванням

У Житомирі інтернет-знайомство закінчилося жорстоким катуванням
У Житомирі інтернет-знайомство закінчилося жорстоким катуванням
Сьогодні, 16:38

«У дуже важкому стані. У нього було все розсічено. Вуха були чорні-чорнющі. Там просто не було на що дивитись. Він одне казав: «Мені було дуже боляче, я не хочу, щоб це знову повторилося», – так розповідає Наталія, яка шокована жорстоким побиттям знайомого.

У Житомирі інтернет-знайомство закінчилося жорстоким катуванням

Весь у крові та роздягнений. Навіть за тиждень у 19-річного Олександра на обличчі синці та крововиливи, тому й показувати його відверто соромиться. У таку халепу хлопець потрапив після побачення через сайт знайомств. Його запросив симпатичний хлопець, бо там Сашко – не Сашко, а Настя, і він трансгендер. Тож на зустріч пішов в образі дівчини.

«Я розраховував на те, що це буде общеніє. І отак от, ну, я думав, що він нормальна людина. Він зразу ж при встречі все поняв, що я хлопець», – говорить Олександр, який пішов на побачення з хлопцем.

У Житомирі інтернет-знайомство закінчилося жорстоким катуванням

Усе відбувалося пізно ввечері. Побачення продовжилося біля озера. Спочатку розмовляли, а потім новий друг почав нещадно бити та примусив до орального сексу.

У Житомирі інтернет-знайомство закінчилося жорстоким катуванням

Місце злочину

«Це було саме так, насильно. Я кричав: спасіть, поможіть. В мене це все вже, кров тікла, і я уже так от не пам’ятаю. Я був у такому шокованому состоянії, в сознанії вищав, кричав: поможіть, спасіть мене. Це жорстоке згвалтування і насильство. Я думав, що мене там уб’ють. Він ще це все знімав на телефон, на відео, як мене це все отак», – пригадує Олександр.

  Хто загубив ключі під хлібним кіоском на Корбутівці в Житомирі? Відгукніться! ФОТО

А невдовзі під’їхав автомобіль з п’ятьма молодими людьми, і знущатися з Сашка почали всі разом. Хлопець переконаний: постраждав через свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію і його спеціально заманили на жорстоке побачення.

«Вони знищували таких людей, вони казали, що «хорошо, что ты еще попался нам». Вони гроші хотіли, 10 тисяч, щоби я вижив. Даєш гроші – і ти, сука, будеш жить», – розповідає хлопчина, який пережив насильство.

Сашко погодився на викуп, бо зрозумів, що врятувати його зможуть тільки батьки. Але шлях із лісу додому йому довелося долати пішки. Ось цією дорогою він ішов босий, абсолютно голий, скривавлений та побитий. За ним їхав автомобіль, а поруч ішли парубки і весь час знущалися над Олександром.

Олег, батько побитого хлопця, говорить: «Відкрив двері і побачив, що стоїть голий, побитий, труситься, кров тече. Я начав, ну як я начав, спросоння кажу, мовляв, хлопці, що ви таке наробили, що це робиться? А другий руку тягне і каже: «Йдіть сюди». Кажу, підожди, я свєт включу. В цей же момент уже всі попрокидалися і почали кричати, галас, і вони повтікали».

  В одному з кооперативних гаражів Житомира сталася пожежа, згоріло авто та чоловік отримав опіки. ФОТО

Швидка допомога відвезла побитого до лікарні, а копи почали розслідування. Невдовзі знайшли хлопця, що й запрошував Сашка на те побачення. Тимур – відомий у Житомирі спортсмен-дзюдоїст, йому лише 17. Телефоном розповів, як обурився, коли дізнався, що Настя – насправді переодягнений гей. Але запевняє, що не гвалтував, а побої та знущання – то справа рук незнайомої йому компанії.

«Рядом стояла компания, подошла. И я в этот момент как раз светил фонариком. Увидели, что такой вот персонаж стоит. Ну, там уже все началось. Я сначала останавливал, я понимал, что могут вообще убить его. Я там ничего не мог, никак не мог на это повлиять. Мне тоже было жалко, потому что я видел – человек беспомощный. Я не знаю. У меня таких целей не было, чтоб его побить, на чем-то нажиться», – розповідає Тимур, який ходив на побачення з трансгендером.

У поліції кажуть, що факту згвалтування не виявили. Секс був добровільним, і про це, мовляв, розповіли обидва учасники нетрадиційного побачення.

«З його ж показів, вважав, що він зустрічається з дівчиною, будь-якого фізичного насильства, з їх же показів (що потерпілого, що хлопця), до сексуального контакту не було», – повідомила Людмила Ситніченко, т.в.о. керівника слідчого відділу Житомирського відділу поліції.

У Житомирі інтернет-знайомство закінчилося жорстоким катуванням

Але чому ж побитий Сашко тепер говорить про згвалтування. Каже, протокол допиту йому читати не дали, просто підписався. Нині копи розслідують пограбування, поєднане з насильством, але батьки побитого хлопця обурені, бо там було і катування, і вимагання.

  Симптоми коронавірусу можуть відрізнятися в залежності від віку: нове дослідження

«Може, вони і действітельно хотіли, бо знімали на цей телефон, може, хотіли цей компромат мать, щоб з нас вимагать гроші, щоб воно не вийшло десь в Інтернет, і це було все спланіровано», – губиться в здогадках Юлія і вимагає справедливого розслідування злочину проти сина.

Тимура поки взагалі відпустили, а учасників агресивної компанії досі не з’ясували. А Сашка цураються навіть адвокати.

«Правозахисники ще не готові до таких, не піддержують людей таких у таких ситуаціях», – говорить Олег, батько трансгендера.

Поліцейські ж обіцяють не спускати справу на гальмах. Кажуть, вже є додаткові докази для посилення відповідальності.

«Ми дослідили нові обставини, добули нові докази, в яких містяться ознаки статті 127, катування вказаного потерпілого вказаною особою. Будуть проведені необхідні слідчі дії і в найкоротший термін порушено буде нова кваліфікація», – повідомила Людмила Ситніченко, т.в.о. керівника слідчого відділу Житомирського відділу поліції.

«Я думав, що мене вб’ють і там закопають. Ну якщо даже я такий, то для чого мене так: знущаться й обзивать», – з гіркотою у голосі говорить Олександр.

Джерело статті: Надзвичайні новини