Поїздки за новими правилами: в Укрзалізниці опублікували повний список вимог

Поїздки за новими правилами: в Укрзалізниці опублікували повний список вимог
Поїздки за новими правилами: в Укрзалізниці опублікували повний список вимог
Сьогодні, 21:57

В Укрзалізниці розповіли, як тепер будуть курсувати поїзди в Україні

В Україні запускають залізничне сполучення з 1 червня. З 27 травня вже відкритий продаж квитків на 29 поїздів. У зв’язку з пандемією COVID-19 в Укрзалізниці ввели нові правила обслуговування рейсів, а також нові обмеження для пасажирів.

Як повідомляють у пресслужбі Укрзалізниці, пасажирів не будуть пускати в вагони без захисних масок. Всім без винятку будуть проводити температурний скринінг під час перевірки проїзних документів.

Всі стюарди та стюардеси будуть забезпечені засобами індивідуального захисту, а у вагонах будуть проводити санобробку до і після рейсу.
Провідники будуть щогодини під час рейсу проводити прибирання: мити санвузли, підлогу в салоні вагона, протирати поручні, дверні ручки, кнопки.
У кожному вагоні також буде встановлено санітайзер.
Тимчасово в поїздах не будуть пропонувати напої та кондитерські вироби, а окріп при необхідності буде надаватися пасажирам у власний посуд.
Для посадки в поїзд пасажири повинні одягнути захисну маску і пройти температурний скринінг при вході на вокзал і при посадці у вагон.
Реалізовуватиметься 50% місць, тобто в одному купе буде знаходитися не більше двох осіб.
Поїзди проходитимуть посилену дезінфекційну обробку до і після рейсу. Підсилили й обробку постільної білизни під час прання.
Пасажирам також рекомендують якомога менше пересуватися по вагонах.
Також збільшили періодичність прибирання і дезінфекції приміщень на вокзалах.
Біля залізничних кас нанесена розмітка для дотримання соціальної дистанції, а диктори вокзалів по гучномовцю будуть нагадувати правила перебування в приміщеннях вокзалів.

  Мокрий сніг та дощі: прогноз погоди на Різдво