У Житомирській обласній лікарні спалах коронавірусу: захворіли 16 медпрацівників

У Житомирській обласній лікарні спалах коронавірусу: захворіли 16 медпрацівників
У Житомирській обласній лікарні спалах коронавірусу: захворіли 16 медпрацівників
Сьогодні, 11:30

У Житомирській обласній лікарні на коронавірус захворіли 16 медичних працівників. Станом на ранок 28 травня всі вони на самоізоляції, контактні особи встановлені, а закривати лікарню на карантин поки не збираються.

Про це у коментарі розповів головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського Богдан Леськів.

«Захворіли медпрацівники. Вони зараз ізольовані. Ми діяли відповідно до визначеного наказу Міністерства охорони здоров’я, там все розписано, що ми маємо робити. Як тільки ми встановили, що в них є підозра і потім встановили, що вони мають позитивний тест, вони всі ізольовані вдома, сподіваюсь, вже повідомили своїм сімейним лікарям, щоб вони відкрили їм лікарняний листок. Також подали екстрене повідомлення на лабораторний центр у визначений наказом Міністерства спосіб і час. На сьогоднішній день це 16 медпрацівників. Вже проведено епідеміологічне розслідування і всі контактні особи теж відправлені на самоізоляцію, хто вдома, а хто у спеціально для цього визначені заклади. На сьогоднішній час необхідності введення карантину немає, хірургічне відділення закрите і закритий оперблок. Ті працівники, які позитивні, вони вдома на самоізоляції, ті контактні особи, яких ми виявили, вони теж на самоізоляції», – прокоментував Богдан Леськів.

  Масовий мор риби в річці на Житомирщині, поліція відкрила кримінальне провадження. ФОТО

Днем раніше у своєму телеграм-каналі журналіст проєкту «Гроші» Олександр Крижанівський написав, що в лікарні інфіковано 11лікарів.

«Вони вже отримали позитивні ПЛР тести. Станом на 21:00 27 травня інфіковано 11 лікарів. Першим вважають лікаря на ім’я Роман (за сумісництвом працює в Житомирській районній лікарні). Контактних лікарів продовжать тестувати завтра», – написав Олександр Крижанівський.