У Житомирі стартує Всеукраїнський онлайн-конкурс творчих робіт

 У Житомирі стартує Всеукраїнський онлайн-конкурс творчих робіт
У Житомирі стартує Всеукраїнський онлайн-конкурс творчих робіт
Сьогодні, 15:10

З 28 травня по 28 червня 2020 року стартує Всеукраїнський онлайн-конкурс творчих робіт “Дитинство в долонях захисників” присвячений до Дня захисту дітей, який проводить Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова спільно з “ЛІТтера” – бібліотеки міста Житомира.

Метою Конкурсу є духовна та моральна підтримка українських воїнів через дитячу творчість, сприяння її розвитку та підтримка талановитих дітей.

На переможців конкурсу чекають цінні призи, серед яких планшет, бездротові навушники, музичні колонки, флеш-карти та книги.

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи дітей віком до 18 років, які повинні бути пов’язані із його тематикою.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

малюнок;
вітальна листівка.
Вимоги до творчих робіт в номінації «Малюнок» повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) на аркуші формату А4, подаватися у відсканованому форматі, JPEG, не оформлені в рамки, паспарту, наклейками, надписами та ін.

  А был ли штурм в Луцке? Кривош сам вышел из автобуса, поднял руки и 2 минуты ждал силовиков. ВИДЕО

Вимоги до творчих робіт в номінації «Вітальна листівка» можуть бути подані учасниками в одному з двох форматів:

текстово-графічна листівка – художньо оформлена на папері формату А4 листівка, подаватися у відсканованому форматі, JPEG, яка містить прозове або віршоване побажання-підтримку воїну ООС;
відеолистівка – прозове або віршоване привітання-підтримка воїна ООС, виконане у форматі відео (МР-4) тривалістю не більше 3-х хвилин.

До конкурсних робіт потрібно додати заявку із зазначенням прізвища, імені та по батькові конкурсанта, дати народження, назви конкурсної роботи, контактних даних: номера телефону, електронної пошти, місця проживання, повної назви закладу освіти.

Конкурсні роботи та заявки до них надсилаються до організаційного комітету на електронну адресу zvi.media@gmail.com та на офіційну сторінку конкурсу zvi_littera в Інстаграмі https://www.instagram.com/zvi_littera/?hl=uk.

Додатково оригінал конкурсної роботи (малюнок або текстово-графічну листівку) можна надіслати або принести за адресою: Центральна міська бібліотека ім. Василя Земляка, 10001, м. Житомир, вул. Добровольчих батальйонів, 3 або за адресами інших міських бібліотек.

Ознайомитись детальніше із Положенням та умовами конкурсу можна на сайті Комунального закладу “Централізована бібліотечна система” міської ради https://littera.zt.ua/