Влада Житомира вирішила звернутися до Кабміну щодо дострокового відкриття їдалень та ресторанів

Влада Житомира вирішила звернутися до Кабміну щодо дострокового відкриття їдалень та ресторанів
Влада Житомира вирішила звернутися до Кабміну щодо дострокового відкриття їдалень та ресторанів
Сьогодні, 09:20

29 травня відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС. На розгляд комісії було внесено три основних питання. Члени комісії розглянули ситуацію, що склалась в Богунській районній раді, а саме: збільшення кількості людей пенсійного віку зі зверненнями.

Про це пише пресслужба мерії.

Також присутні заслухали доповідь представників районної ради та обговорили механіхм дій у даній ситуації. Було вирішено напрацювати шляхи мінімізації спілкування працівників та відвідувачів. Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо отримання послуг онлайн.

Одним із питань порядку денного було відновлення роботи підприємств, пов’язаних з обслуговуванням населення на території Житомирської міської ОТГ. Дане питання було розглянуто комісією після інформування в.о. начальника управління охорони здоровя Ірини Шкап щодо ситуації про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію. Вона зазначила, що інцидентність у м. Житомирі складає 8,2 на 100 тис. нас.,завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженими випадками COVID-19, складає 32,5%, а охоплення тестуванням по Житомирській області становить 20,1 на 100 тис населення. Враховуючи викладене присутні вирішили звернутись до регіональної комісії та Кабінету Міністрів України щодо надання дозволу на дострокове відкриття закладів ресторанного господарства та громадського харчування для обслуговування відвідувачів за умови дотримання протиепідемічних заходів“, – йдеться у повідомленні.

  "Нереально выполнить". Как рестораны, магазины и школы будут работать по новым правилам карантина