Зґвалтування в Кагарлику: свідок вперше розповів всю правду. ВІДЕО

Зґвалтування в Кагарлику: свідок вперше розповів всю правду. ВІДЕО
Зґвалтування в Кагарлику: свідок вперше розповів всю правду. ВІДЕО
Сьогодні, 10:08

Ключовий свідок у справі про зґвалтування дівчини двома співробітниками правоохоронних органів у Кагарлику вперше розповів правду про те, що трапилося. Саме він привіз в суботу потерпілу у відділок поліції. Вже в п’ятницю він дав свідчення ДБР проти правоохоронців.

Головний свідок у справі Михайло стверджує, що зустрічався з дівчиною, яку зґвалтували поліцейські. І добре знав одного з них – Миколу Кузіва.

Про це він розповів у коментарі ТСН.

Чоловік розповідає, що привіз дівчину до відділення, чекав її п’ять годин, потім набридло, і він повернувся в село. О четвертій ранку вона йому зателефонувала і попросила забрати. Михайло каже – помітив сліди знущань, але при цьому захищає поліцейських. Сама постраждала зараз на психологічній реабілітації.

“Не було нічого чутно взагалі. Вона нічого не говорила про зґвалтування взагалі. Бачив тільки червоні руки
“, – розповів свідок.

Нагадаємо, що у місті Кагарлик Київської області 25 травня були затримані двоє місцевих поліцейських за підозрою у зґвалтуванні 25-річної дівчини. У Державному бюро розслідувань почали розслідування, після чого Голосіївський райсуд Києва взяв під варту співробітників поліції Миколу Кузіва і Сергія Сулиму, справою займається Державне бюро розслідувань.

  ПОЕЗІЯ. Цените слух, цените зренье...

Також РБК-Україна писало, що моніторингова місія ООН з прав людини засуджує тортури та зґвалтування в Кагарлику Київської області, вчинені працівниками місцевої поліції.