Що трапилося із житомирською газетою “Авізо”?

Що трапилося із житомирською газетою "Авізо"?
Що трапилося із житомирською газетою “Авізо”?
Сьогодні, 09:50

Газетою оголошень №1 у Житомирі та області багато років була газета “Авізо”.

Одні джерела в інтернеті пишуть, що це видання італійського концерну, інші – що російського. У всякому разі “Авізо” панувало на житомирському ринку об’яв.

Ясна річ, що нез’ява нових номерів газети “Авізо” після карантину викликала тривогу у постійних користувачів цього видання оголошень.

Що трапилося із житомирською газетою "Авізо"?

Журналісти сайту Житомир-Онлайн намагалися додзвонитися, щоб прояснити долю видання, до редакції житомирської газети “Авізо”, але марно – телефони редакції не відповідають.

Кажуть, що у найпопулярнішої газети оголошень все-таки був невеликий тираж і гроші “Авізо” заробляло не з продажу, а з реклами. Видання “Авізо” жорстко демпінгувало ціни на рекламу, душе дешево віддаючи її рекламодавцям. Малий тираж, очевидно, впливав на результатівність цієї реклами.

Мабуть, відсутність реклами і є причиною зупинки видання житомирської газети “Авізо”.

Сайт Житомир-Онлайн прогнозує: все залежить від того, коли оговтається житомирський бізнес – буде реклама – буде “Авізо”!

  ПриватБанк відновив роботу після збою і повернув списані гроші

Поки що на полі газет оголошень у Житомирі залишається лише два видання: “Мегаполіс” та “Трудоустройство” (ця газета лише про пошук вакансій та пропозиції робочої сили).

Джерело статті: Житомир-Онлайн