Як дізнатися адресу пробного ЗНО?

Як дізнатися адресу пробного ЗНО?
Як дізнатися адресу пробного ЗНО?
Сьогодні, 13:27

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування.

Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Відомо, що пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з усіх інших навчальних предметів –17 червня.

Як проходитиме пробне ЗНО в умовах епідемії коронавірусу подано у відео-інструкції. Також Постановою Головного державного санітарного лікаря України затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадаємо: в м. Житомирі пробне незалежне оцінювання буде проходити в закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО) № 5, 6, 7, 19, 28.

  Небезпечні пригоди – Стрільцям, наполегливість і розмах – Терезам: гороскоп на 15 жовтня