Гороскоп на 2 червня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 2 червня  для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 2 червня для всіх знаків Зодіаку
Сьогодні, 08:41

Овен
Співчуваючи іншим людям, не бійтеся здатися їм слабким: цілком можливо, що вони порадіють із цього, оскільки звикли бачити не здатну на співчуття “залізну” людину.

Телець
Необхідно стежити за спалахами гніву, яким ви будете схильні в цей час – неадекватна поведінка може зіпсувати стосунки з людьми і навіть поставити під удар кар’єру.

Близнюки
Чим більше добрих справ ви запишете на свій рахунок у цей день, тим енергійніше будете себе почувати, тож не баріться на широкі (в гарному значенні цього слова) жести.

Рак
Відчуваючи жалість до себе, важливо пам’ятати: великій кількості людей, серед яких є і ваші друзі, набагато гірше, ніж вам – знайдіть можливість допомогти їм, і від вашого смутку не залишиться і сліду.

Лев
Постарайтеся не передавати іншим людям чутки про спільних знайомих, і вже тим більше не брешіть самі – ваші слова обов’язково передадуть тим, кого вони стосуються, а ви наживете собі ворогів.

  Командир взвода связи одной из воинских частей Житомирщины задержан на взятке 10 тыс. грн от сослуживца, - военная прокуратура. ФОТО

Діва
Не варто нічого робити з корисливих мотивів, навіть якщо вони будуть замасковані міркуваннями практичності – обдурити ані себе, ані оточення вам все одно не вдасться.

Терези
Життя дасть вам рідкісний шанс виправити професійну помилку – щоправда, з однією умовою: вам доведеться зробити висновки з інциденту і надалі такого не повторювати.

Скорпіон
Хтось із друзів може попросити вас про допомогу, яка буде полягати в необхідності уважно вислухати і дати слушну пораду – не відмовляйте нікому в такій дрібниці.

Стрілець
Частка самокритики вам у цей день не завадить, але не заходьте у цьому процесі дуже далеко: того, що ви визнали свою помилку і зробили з неї висновки, буде цілком достатньо.

Козоріг
Необхідність хоча б на час забути про матеріальне і згадати про духовне для таких практичних людей, як ви, що твердо стоять на ногах, можливо, буде справою непростою, але потрібною.

Водолій
Налагодити стосунки з близькою людиною допоможе подарунок – необов’язково дорогий, але неодмінно підібраний конкретно для неї, з урахуванням її симпатій, уподобань і переваг.

  В Україні число нових випадків COVID-19 другий день поспіль йде на спад

Риби
До дратівливості з боку близьких людей потрібно поставитися з розумінням, оскільки вона продиктована не внутрішнім станом, а впливом Місяця, отже, незабаром мине.