Житомирський водоканал оголосив конкурс для дітей

Житомирський водоканал оголосив конкурс для дітей
Житомирський водоканал оголосив конкурс для дітей
Сьогодні, 11:13

Житомирський водоканал запрошує взяти участь у конкурсі малюнка “ЗБЕРЕЖЕМО РІЧКУ РАЗОМ”, який проходитиме з 1⃣ по 1⃣4⃣ червня 2020року.

Про це 2 червня поінформувала пресслужба водоканалу.

Найголовнішою окрасою нашого міста є річка Тетерів – єдине джерело водопостачання житомирян. Учасниками конкурсу можуть стати діти віком від 4 до 12 років з Житомира та Житомирського району. Участь у конкурсі одноосібна, тобто одна особа на одну роботу. Малюнок може бути виконаний у довільній графічній або живописній техніці (олівцями, фарбами, фломастерами тощо). Кожен учасник конкурсу має розмістити фото свого малюнку у коментарях під цим постом, вказавши ім’я та вік, і зробити репост цієї публікації. Переможців буде обрано за допомогою програми Random! Усі учасники конкурсу візьмуть участь у розіграші книг та настільних ігор на екологічну тематику“, – йдеться у повідомленні.

Організатором конкурсу є КП «Житомирводоканал» за підтримки Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні», мережі організацій громадянського суспільства «Зелена Житомирщина» та ПМГ ПРООН/ГЕФ.

  Завершився тендер на закупівлю автомобільного скла для ТТУ