Зґвалтування в Кагарлику: з’явилися нові подробиці про свавілля поліцейських

Зґвалтування в Кагарлику: з'явилися нові подробиці про свавілля поліцейських
Зґвалтування в Кагарлику: з’явилися нові подробиці про свавілля поліцейських
Сьогодні, 09:47

Адвокат 26-річної постраждалої повідомив нові подробиці резонансної справи

Зґвалтування 26-річної дівчини поліцейськими в Кагарлику продовжує обростати новими подробицями. Так, адвокат постраждалої розповів нові деталі по гучній справі. Відзначимо, що зараз два поліцейських перебувають у СІЗО, а їх дружини, не вірять у те, що вони могли зробити такий жахливе і цинічний злочин.

Захист дівчини Євген Мельниченко розповів, що у той злощасний день чергові поліцейські чомусь не записали в журнал відвідувань чоловіка, який приходив до обвинувачених “копів” у відділення.

“Я у Кагарлицькому відділенні поліції перевіряв журнал тих, хто заходить. І я бачу, що там відсутні записи. В той день, крім двох поліцейських, у відділенні були чергові, які не записали в журнал людини, яка заходила, і це видно на камерах”, – повідомив Мельниченко ТСН.

Адвокат зазначив, що чергові могли й не чути, що відбувається, оскільки чергова частина відокремлена від сходів до кабінетів відділення трьома дверима.

  Житомирські патрульні допомогли водію вантажівки, якому стало зле за кермом

За словами Мельниченка, зараз він чекає на результати всіх експертиз і зустрічі зі слідчим. Також адвокат повідомив, що “копи” сильно залякали постраждалу Нелю Вербицьку. Вони погрожували їй розправою в разі того, якщо вона все розповість стороннім особам.

Нагадаємо, що Неля сама виховувала 5-річну дочку, в якої ДЦП.

“Вона зараз у шоковому і наляканому стані і ми вирішуємо питання про психологів… Є страх, що можуть помститися, але потерпіла більше переживає за свою дитину. У неї дитина на першому місці”, – розповів адвокат про стан жертви поліцейських.