Хто має право на стягнення аліментів?

Хто має право на стягнення аліментів?
Хто має право на стягнення аліментів?
Сьогодні, 14:19

Право на стягнення аліментів має той з батьків, із ким проживає дитина. Також подати на аліменти може і опікун дитини. Але в такому разі опікун повинен надати докази, що дитина проживає саме з ним.

Позов про стягнення аліментів можна подати за місцем реєстрації особи, яка подає позов або заяву. Таким чином, позов можна подати до районних у містах судів. Також слід знати, що подаючи позов про стягнення аліментів, позивач, згідно зі ст. 5 (ч.1, п.3) Закону України “Про судовий збір”, звільняється від сплати судового збору.

  У селищі неподалік Житомира рятувальники витягнули з каналізаційної ями пса. ФОТО