7 кулінарних помилок

7 кулінарних помилок
7 кулінарних помилок
Сьогодні, 18:07

Ось вони:

Класти томати з іншими овочами

Помідори мають у своєму складі кислоту, яка як би затримує приготування інших овочів, що входять в рецепт страви.

З цієї причини спочатку слід відправляти в сотейник цибульку, моркву, болгарський перчик, а вже помідори потрібно буде додати в фіналі термічної обробки овочів.

Промивати макаронні вироби

На поверхні відварених макаронів і спагеті є крохмаль, який сприяє всмоктуванню томатного соусу, а це досить важливий момент у технології приготування італійської пасти. До того ж, хороші, високоякісні макарони, виготовлені з твердих сортів пшениці, ніколи не злипнуться і не розваряться (чого бояться всі кулінари).

Солити бульйон на старті кулінарної обробки

Ось ви додали сіль у бульйон в самому початку приготування. А бульйону ще кипіти і кипіти! Що ж у такому разі відбувається? Вода поступово википає рідина зменшується, а вміст солі не зменшується. З цього випливає, що наш суп виявиться, швидше за все, пересоленим.

Готувати картопляне пюре за допомогою блендера

Насадка вашого блендера модифікує апетитну відварну картоплю в тягучий клейстер. Набагато практичніше використовувати в приготуванні картопляного пюре класичне кухонне начиння, яким користувалися наші бабусі і мами.

  Небезпечний житомирський водоканал: з ладу вийшов електродвигун, який відповідав за перекачування стоків

Викладати на піцу велику кількість начинки

Значний обсяг апетитної начинки не дозволяє тісту належним чином пропектися. Так і їсти подібну піцу не надто комфортно: гриби, шинка, оливки та інші елементи страви будуть постійно вивалюватися.

Шаткувати цибулю заздалегідь

Нарізана перед обробкою цибуля вже через 7-10 хв. буде гірчити, це означає, що шаткувати овоч має сенс безпосередньо перед відправкою за призначенням (у салатницю, на сковороду і ін.).

Гасити соду за допомогою оцту

У процесі гасіння соди оцтом (столовим, яблучним) випаровується значний обсяг вуглекислого газу, важливого для надання вашому тісту пишноти. Є вдала альтернатива застосування соди у випічці: необхідно налити у 2 склянки по 3-4 ст. ложки води, в одній потрібно розвести харчову соду, а в іншій — сік лимона/лимонну кислоту. Тепер можна ввести вміст склянок безпосередньо в тісто.