В Бердичеві підлітки погрожуючи ножем, серед білого дня намагалися пограбувати жінку

В Бердичеві підлітки погрожуючи ножем, серед білого дня намагалися пограбувати жінку
В Бердичеві підлітки погрожуючи ножем, серед білого дня намагалися пограбувати жінку
Сьогодні, 15:26

На жаль, в Бердичеві продовжує процвітати злочинність, причому деякі кримінальні елементи настільки осміліли, що не бояться нападати на людей просто серед білого дня, майже в центральній частині міста. Так, вчора ввечері близько 17-00 на жінку було скоєно напад з метою пограбування невідомою особою. Про це нам розповіла сама жертва злочину.

За словами потерпілої, на неї напали по вулиці Вінницькій, недалеко від НВК №4. Хлопець у захисній масці та капюшоні наздогнав жінку та приставив до тіла ніж, наказавши не дивитися у його бік. Скориставшись страхом та безпорадністю жертви, злочинці ззаду зняли з плеча бердичівлянки сумочку та поспіхом перевірили її, однак не виявивши цінних речей, викинули її за спину жінки.

Жертва нападу розповіла, що судячи з голосу, нападнику від 16 до 18 років, ймовірно він був зі спільником, однак його вона не бачила, так як нападник наказав не озиратися. Проте хтось мав взяти її сумку, обнишпорити, а потім викинути її поряд. Оскільки цінних речей в сумочці не було, тому грабіжники залишилися ні з чим. Покинувши свою жертву, той що був з ножем, втік у напрямку НВК №4.

  За добу на Житомирській області вакцинували більше 800 осіб

Враховуючи те, що у бердичівляни не зникли особисті речі та немає слідів тілесних ушкоджень, до поліції вона не зверталася. Проте вважаємо за необхідне донести до відома жителів даного мікрорайону інформацію про даний випадок як застереження бути обачними та обережними. Адже злочинці можуть бути десь поряд, і невідомо, хто стане наступною жертвою…

Автор статті: Денис ЗАРЕМСЬКИЙ