Гороскоп на 3 червня: Сьогодні буде гаряче, якщо не тримати себе в руках, а ситуацію під контролем

Гороскоп на 3 червня: Сьогодні буде гаряче, якщо не тримати себе в руках, а ситуацію під контролем
Гороскоп на 3 червня: Сьогодні буде гаряче, якщо не тримати себе в руках, а ситуацію під контролем
Сьогодні, 08:23

12/13 місячна доба. Місяць у знаку Скорпіона (друга чверть, росте). Сонце у знаку Близнюків.

Добре: активно думати та діяти, бути сміливими та наполегливими у подоланні труднощів, продовжувати розпочаті справи; вліртувати, влаштовувати романтичні сюрпризи.

Не рекомендується: боятися, панікувати, відступати, здаватися; поводитися неадекватно, сперечатися, сваритися, ображати близьких та коханих.

Овен

Роботи буде достатньо. Та сплатять вам за неї трохи згодом. На руках буде обмаль готівки. Співвідносьте витрати з наявною сумою у гаманці. Не купуйте товарів на виплату.

Телець

Керівництво прихильно поставиться до вас. За якісну роботу одержите преміальні. Кредитори можуть нагадати вам про заборгованість. Знайдіть спосіб погасити її.

Близнюки

Ніяких сюрпризів не очікується. Справи йтимуть у звичному руслі. Грошей вистачатиме якраз на задоволення основних потреб. Контролюйте витрати.

Рак

Фортуна не на вашому боці. Не погоджуйтеся на участь у сумнівних фінансових проектах. Намагайтеся передбачати можливі грошові втрати. Не робіть боргів.

  Житомирське "Полісся" поповнилося закарпатським футболістом

Лев

У вашому розпорядженні достатньо грошей. Намагайтеся утримувати матеріальну стабільність. Купуйте речі надійні та корисні. Не час дбати про підтримання престижу.

Діва

Найбільш продуктивний день тижня. Є сенс попрацювати довше звичайного часу. Гроші йтимуть до ваших рук. Придбане обладнання виявиться надійним.

Терези

Ваш бюджет не буде суттєво поповнено. Рівень доходів не задовольнятиме основних потреб. Укладати угоди з фінансових питань не слід. Їх умови згодом переглядатимуться.

Скорпіон

Збільшаться витрати на підтримання здоров’я. Не шкодуйте на це грошей. Заробити вагому суму не вдасться. Зосередьтеся на оптимальному використанні існуючих коштів.

Стрілець

На вас чекають високі гонорари. Не приховуйте своїх талантів. Сміливо презентуйте свою роботу. Зароблені гроші витрачайте перш за все на власні потреби.

Козеріг

Покращити матеріальне становище не вдасться. Зачекайте кращої нагоди. Змінювати місце роботи не час. Покупки зробіть після заходу сонця.

Водолій

Фінансового приходу не буде, та коштів не бракуватиме. Відправляйтеся на ринок. Ви зможете придбати багато корисних речей за помірні гроші.

  У житомирян із кранів знову тече іржава вода. ФОТО

Риби

Вигідних фінансових пропозицій не буде. Скористайтеся ранковими годинами для проведення запланованих грошових операцій. Пізніше удача буде не на вашому боці.