До уваги підприємців: Наступного тижня виносяться зміни до порядку виплати допомоги на дітей фізособам, які обрали спрощену систему оподаткування

До уваги підприємців: Наступного тижня виносяться зміни до порядку виплати допомоги на дітей фізособам, які обрали спрощену систему оподаткування
До уваги підприємців: Наступного тижня виносяться зміни до порядку виплати допомоги на дітей фізособам, які обрали спрощену систему оподаткування
Сьогодні, 16:51

10 червня 2020 року Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам ― підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (постанова КМУ № 432 від 01.06.2020р.).

ЗМІНИ, що вносяться:

Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним особам ― підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, які:

✅ сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи ― підприємця;

✅ зареєструвалися як фізичні особи ― підприємці у січні ― березні 2020 р.;

✅ отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

  У МОЗ готуються до другої хвилі COVID-19 у жовтні

Допомога на дітей призначається і виплачується також фізичним особам ― підприємцям, які до березня 2020 р. (включно) перейшли на спрощену систему оподаткування та обрали першу або другу групу платників єдиного податку.

Допомога на дітей фізичним особам ― підприємцям, зазначеним в абзацах третьому та четвертому цього пункту, які звернулися за її призначенням у травні ― червні 2020 р., призначається та виплачується починаючи з травня 2020 року.

Наразі у зв’язку з карантинними обмеженнями безпосередній прийом громадян департаментом соціальної політики міської ради (управління соціального захисту населення Богунського та Корольовського району) не проводиться, просимо до закінчення карантину та відновлення прийому направляти повний пакет документів поштою: 10003, м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 55.

Для інформування громадян, які обиратимуть спосіб подання заяви про призначення допомоги в електронній формі, надаємо посилання на стартову сторінку системи надання послуги з призначення допомоги: https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua.

Телефон для довідок: 42-50-19 (управління соціального захисту населення Корольовського району департаменту соціальної політики Житомирської міської ради); 42-50-10 (управління соціального захисту населення Богунського району департаменту соціальної політики Житомирської міської ради).