Останні подробиці про затримання житомирського педофіла

Останні подробиці про затримання житомирського педофіла
Останні подробиці про затримання житомирського педофіла
Сьогодні, 11:36

Історія із житомирським педофілом читається майже як детектив. Дідусь вподобав собі біля скверика на вулиці Лятошинського дівчинку 10-11-ти років.

Останні подробиці про затримання житомирського педофіла

Дідуся чомусь дуже цікавило, чи має ця дівчинка уже хлопця, чи треба їй гроші. Дитина після цих питань почала від нього втікати. Кажуть, що погубила навіть пляшки з водою, які несла.

Дитина забігла в під’їзд найближчого будинку, код замка якого вона знала, бо там живе її подружка. Перелякана дівчинка дві години боялася вийти з під’їзду.

Батьки після розповіді дитини попередили інших батьків про небезпеку, і почали шукати педофіла. Вони дістали записи із відеокамер з цим дідусем.

Є інформація, що ніби батьки звернулися до поліції.

Пошуки маніяка не припинялися. І ось біля сквера на Лятошинського його впіймали. На відео видно, як наляканий дідусь втікає від переслідувачів.

На другий день в будинках на вулиці Лятошинського з’явилося два чоловіки, які звонили в квартири будинку, де ховалася дівчинка: “Откройте, это полиция.”. Люди не вірили і не відчиняли дверей. Одна із мешканок будинку подзвонила до поліції, там про цих двох чоловіків нічого не знали.

  В "Борисполе" пассажиры вторые сутки не могут улететь в Грузию: хаос, крики, а багаж - потеряли

Вчора ввечері на питання журналіста сайту Житомир-Онлайн, чи затримали у Житомирі педофіла, речниця житомирської обласної поліції Алла Ващенко відповіла, що нічого про це не знає.

Це ще більше посилило інтригу…

Лише через декілька годин журналісти отримали підтвердження від мешканців будинку, що в будинку справді працівники поліції – карного розшуку, вони представлялись, показували свої посвідчення і опитували людей…

Сайт Житомир-Онлайн не може зрозуміти, чому в житомирській поліції приховують факт затримання педофіла. Може, хтось із житомирян хоче дати свої свідчення, а, може, затриманий взагалі безневинна жертва?

У сьогоднішньому ранковому зведенні поліції досі немає інформації про цей факт.

Редакція просить читачів поділитися з нами інформацією, якщо вам щось відомо про ці події. Пишіть нам online.zt@gmail.com

Джерело статті: Житомир-Онлайн