Ваш дім «захворів»

Ваш дім «захворів»
Ваш дім «захворів»
Сьогодні, 16:29

Трапляється так, що у власному будинку ви починаєте почувати себе некомфортно, а загальна атмосфера значно погіршується. Це вказує на те, що енергетика житла вимагає очищення.

Як зрозуміти, що позитивні енергетичні потоки перестали працювати? Слід звернути увагу на такі ознаки: поява в домі мурах або тарганів, раптова втрата речей, загибель вазонів, почастішали випадки сварок і хвороб домочадців, поява дивних звуків.

Все це вказує на те, що ваш будинок «захворів». Біоенергетики також звертають увагу на те, що найчастіше негативна енергетика накопичується в передпокої (на взутті) та на кухні (на брудному посуді). Саме тому старше покоління досі нагадує молодим про те, що взуття після вулиці завжди повинно бути вичищене, а посуд не залишатися в мийці на ніч.

Чи можна якось позбутися негативу та «вилікувати» житло?

Сіль. Відмінний засіб від нечистої сили. Її потрібно насипати в невеликі тарілочки і розставити по дому. Через день зібрати і викинути. Також можна спробувати між 11.00 та 12.00 дня розжарити сіль на чавунній або алюмінієвій сковорідці і пройтися з нею по квартирі за годинниковою стрілкою. У місцях скупчення негативу сіль може потріскувати.

  На території фермерського господарства в Житомирській області КАМАЗ наїхав на чоловіка: пішохід загинув. ФОТО

Свічки. Найкраще з церкви, але якщо таких не знайшлося, підійдуть і звичайні. Сила вогню швидко впорається з будь-якою руйнівною енергією.

Полин. Трави – вірні помічники людини ще з давніх часів. Полин допоможе не тільки від гризунів, а й від негативу. Висушені гілочки потрібно підпалити, і тліючою травою «обкурити» всі місця квартири.

Дзвіночки. Звук дзвонів створює потужний позитивний потік, якому дуже складно протистояти негативним скупченням. Саме тому китайці із задоволенням вішають над входом дрібні дзвіночки – вони не дають потрапити всередину чомусь поганому.

Часник. В його магічні властивості вірили наші предки, і вірять досі. На ніч або на кілька днів розкладіть зубчики часнику по квартирі. А потім викиньте. Ось побачите, після такого «ритуалу» все поступово стане на свої місця.

Вода. Навіть просте вологе прибирання є відмінним способом очистити своє житло не тільки від пилу, але і від негативної енергетики. Якщо потрібно щось більш дієве, покладіть у воду срібний виріб. Важливо пам’ятати, що такі маніпуляції не можна проводити під час великих церковних свят.

  В Україні 10072 нових випадків COVID-19, на Житомирщині 299 нових випадків

Священник. Якщо вважаєте, що в будинку «оселилося» щось серйозне, і самі ви з цим не впораєтеся, запросіть священника. Він освятить житло, читаючи молитви. А ви в цей час намагайтеся повторювати за ним.