Юрій Бойко: ОП-ЗЖ ініціює відставку уряду

Юрій Бойко: ОП-ЗЖ ініціює відставку уряду
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ ініціює відставку уряду
Сьогодні, 12:58

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у своєму виступі з трибуни Верховної Ради під час розгляду питання про програму діяльності Кабінету міністрів.

Він зазначив, що яскраві слайди та гасла – це не програма діяльності відповідального та професійного уряду. «Було провалено перший реальний крок – виплатити доплати у розмірі 300% лікарям, які борються з коронавірусом. Уряд не здатен забезпечити наповнення Державного бюджету. Навіть після перегляду і скорочень дохідної частини, план надходжень до бюджету не виконаний майже на третину. Натомість минулого тижня було заплачено 27 млрд за обслуговування запозичень фінансовим спекулянтам, які скупили наші облігації», – зазначив опозиційний політик.

Парламентарій підкреслив, що уряд повністю переплутав пріоритети у своїй роботі. «Замість підтримки власного виробника, власних громадян, власної економіки він займається обслуговуванням кредитів, не зробивши жодної спроби провести реструктуризацію заборгованості. Навіть на папері у цій програмі на безробітних, реальний сектор, підтримку малого і середнього бізнесу – на всі програми підтримки у сумі виділено менше, ніж на обслуговування зовнішніх боргів», – наголосив Співголова фракції опозиціонерів.

  В Тернополе неизвестный расстрелял ребенка, катавшегося на санках

«Це нехтування національними інтересами України і наших громадян. Тому фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ ініціює Постанову про відставку уряду, і це єдина Постанова, яку ми підтримаємо стосовно цього Кабміну», – резюмував Юрій Бойко.

Верховна Рада відправила програму діяльності уряду на доопрацювання. За це проголосували 245 народних депутатів.