Рибам – нав’язлива ідея, Стрільцям – авантюри: гороскоп на 7 червня

Рибам – нав’язлива ідея, Стрільцям – авантюри: гороскоп на 7 червня
Рибам – нав’язлива ідея, Стрільцям – авантюри: гороскоп на 7 червня
Сьогодні, 10:09

ОВНИ

Ви будете гостро реагувати на сімейні події та побутові негаразди. Психологічний дискомфорт може бути викликаний невмінням вчасно відпустити проблему або провокаціями рідних.

ТЕЛЬЦІ

Спроба взятися за нову справу чи завести розмову на непросту тему навряд чи дасть бажаний результат. Тому, як би вам цього не хотілося, але з’ясування важливих для вас питань краще відкласти.

БЛИЗНЮКИ

Цього дня ви будете діяти спонтанно, тому намагайтеся уникати спілкування з сумнівними особами. Або беріть з собою близького друга, який зможе втримати вас від необдуманих рішень.

РАКИ

Вас мучитиме неприємне переживання. Може згадатися якась прикра невдача або ваш промах. Щоб не захоплюватися самоїдством придумайте собі план на весь день: дивіться фільми або зустріньтеся з друзями.

ЛЕВИ

Одним з кращих рішень цього дня буде тимчасове усамітнення. Особливо, якщо невдовзі має відбутися важлива зустріч. Це дозволить вам підготуватися до неї морально. Навіть якщо точних планів немає, не завадить відпочити, оскільки незабаром вам знадобляться свіжі сили.

  Петрів піст 2020: коли починається та що не можна їсти

ДІВИ

Ви не надто впевнені у своєму майбутньому і це може повністю зіпсувати вам настрій. Зорі радять переналаштувати себе – ви ж пам’ятаєте, що ми притягуємо у життя те, про що думаємо.

ТЕРЕЗИ

Через певні обов’язки вам буде нелегко розслабитися. Можливо, вам доведеться займатися робочими питаннями чи вирішувати особисті проблеми, частину з яких ви самі собі надумаєте.

СКОРПІОНИ

Цього дня ви будете чутливими до чужих проблем. Вам захочеться допомогти усім і одразу. Це може виснажити вас, тому не кидайтеся на допоможу геть усім.

СТРІЛЬЦІ

Не захоплюйтеся авантюрами, бо можете вскочити у халепу. Можлива схильність до спотвореного або негативного сприйняття ситуацій, пов’язаних з фінансами або інтимними стосунками.

КОЗЕРОГИ

Зорі радять вам утриматися від ініціатив і поспостерігати за поведінкою інших людей. Це дасть вам відповіді на багато питань. Оточуючі можуть проявити не найкращі риси своєї натури.

ВОДОЛІЇ

Вам доведеться змиритися з залежністю від людей чи обставин. Намагайтеся не зациклюватися на цих роздумах, краще подумайте про те, як ви можете змінити ситуацію.

  Ринкові ціни на газ для населення повертаються: що це значить

РИБИ

Вас цілий день буде переслідувати нав’язлива й не надто креативна ідея. Навіть якщо вона здаватиметься вам геніальною, проконсультуйтеся у людей, які є фахівцями у цьому питанні.