Погода в Україні влітку принесе пекельну спеку і засуху: синоптик оновив прогноз

Погода в Україні влітку принесе пекельну спеку і засуху: синоптик оновив прогноз
Погода в Україні влітку принесе пекельну спеку і засуху: синоптик оновив прогноз
Сьогодні, 11:25

Погода в Україні влітку 2020 може принести неприємності жителям країни

Погода в Україні влітку 2020 буде спекотною і посушливою. Такий не дуже обнадійливий прогноз дав народний синоптик Леонід Горбань.

Зазначимо, що в Українському гідрометцентрі вважають, що в червні кількість опадів буде вписуватися в середню норму, а температура буде всього на 1-1,5 градуси вище середніх показань.

Але Леонід Горбань дає інший прогноз. За основу синоптик бере Брюсов календар, в якому використовуються числові ряди для довгострокового прогнозування.

Пояснив синоптик і аномально холодну весну цього року.

“Вся справа в сонці. В даний час в 11-річному циклі воно знаходиться на найнижчому рівні активності. Такого низького рівня не було приблизно 110 років”, – розповів Горбань, пише Obozrevatel.

А оскільки в червні сонце підніметься вище над горизонтом, то низька його активність нівелюється. Це дозволяє говорити, що вже перший місяць літа буде досить спекотним.

  За минулу добу сепаратисти чотири рази обстріляли українські позиції

До 20 червня температура повітря буде 26-28 градусів, а в останню декаду місяця можливі і 31-34 градуси спеки. Опадів у червні буде достатньо, а от пізніше ситуація із кількістю вологи погіршиться.

Липень також буде спекотним, але кількість опадів зменшиться. Перша декада буде з показниками +27+32 градусів. З 12 по 15 число стане прохолодніше. А потім – з 16 по 23 липня – повернеться літня спека до +28+30. До кінця місяця буде не так жарко (+24+26).

Опади у липні очікуються на початку місяця і в третій декаді. Середина липня буде посушливою.

А ось серпень буде дійсно спекотним і сухим. Більшу частину місяця буде стояти сильна спека. З 7 по 18 число очікується +30+33 градуси. А ось в кінці місяця навпаки прийде різке похолодання до +20+22 градусів.

“Дощі будуть хоч і частими, але дуже мізерними. За місяць випаде не більше 15-22 міліметрів – це практично нічого”, – каже синоптик.