На Житомирщині спеціалісти Держпродспоживслужби перевірили якість питної води

 На Житомирщині спеціалісти Держпродспоживслужби перевірили якість питної води
На Житомирщині спеціалісти Держпродспоживслужби перевірили якість питної води
Сьогодні, 16:18

Спеціалісти міського та районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області посилили нагляд за водопостачання та водовідведення населених пунктів.

Про це 9 червня інформує Держпродспоживслужба в Житомирській області.

Сьогодні спеціалісти Держпродспоживслужби у складі комісій обстежили 129 об’єктів централізованого водопостачання, 290 об’єктів децентралізованого водопостачання та 48 об’єктів водовідведення.У ході проведених комісійних обстежень об’єктів водопостачання спеціалістами територіальних управлінь з джерел централізованого водопостачання було відібрано 202 проби питної води на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники, з джерел децентралізованого водопостачання -18, з поверхневих водойм І-ої категорії -2. Відхилення від гігієнічних нормативів якості води було виявлено в 10 пробах питної води з джерел централізованого водопостачання, у 8 пробах джерел децентралізованого водопостачання та 1 пробі водойм І-ої категорі“, – йдеться у повідомленні.

За виявлені порушення вимог санітарного законодавства на об’єктах водопостачання та водовідведення керівникам підприємств надано 70 приписів та 14 пропозицій щодо усунення порушень вимог законодавства при комісійних перевірках.

  У Романівському районі дітей перевели навчатися в іншу школу за день до початку навчання

На відповідальних осіб складено 23 протоколи про адміністративне правопорушення та винесено постанови про накладення штрафів на суму 3672грн. Крім того, із зазначених питань ініційовано проведення 22-х засідань комісій з питань ТЕБ та НС.