На Житомирщині через Covid-19 поки ще не працюватимуть табори та поліклініки

На Житомирщині через Covid-19 поки ще не працюватимуть табори та поліклініки
На Житомирщині через Covid-19 поки ще не працюватимуть табори та поліклініки
Сьогодні, 12:45

Новий спалах на коронавірус в області – 45 нових випадків за добу, привів до відмови переходу Житомирської області до четвертої хвилі виходу з карантину.

Сьогодні, 9 червня 2020 року, в соціальній мережі Фейсбук вже традиційно пройшов брифінг заступниці голови ОДА Наталії Остапченко щодо розповсюдження коронавірусу в Житомирській області за участю начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика, – пише 20 хвилин.

Станом на 9 годину 9 червня усього одужало від коронавірусної хвороби 500 пацієнтів, але впродовж минулої доби нових випадків одужання не було зафіксовано.

Фахівцями обласного лабораторного центру було проведено 392 дослідження, з яких 51 позитивний результат, у тому числі 45 нових випадків.

Основні тези брифінгу:

З медичних працівників 183 захворіли на коронавірус. Через збільшення захворюваності збільшилася кількість важких хворих. Зараз 10 пацієнтів в дуже важкому стані перебувають на лікуванні в відділеннях інтенсивної терапії. Також із-за збільшення захворюваності не відбудеться перехід до 4 хвилі виходу з карантину. Тому не будуть працювати, як передбачалося раніше поліклініки та дитячі табори. Це також стосуються інших оздоровчих закладів області.

  Під час новорічних свят житомирські поліцейські розшукали трьох дітей, які "загуляли"

Раніше повідомлялося, що у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського COVID-19 підтвердили у 19 медпрацівників. Після цього три відділення були закриті на карантин.

Зараз виявлено ще 4 випадки захворювання на коронавірус. Тому карантин в деяких відділеннях обласної лікарні буде продовжуватися. Через виявлення хворих в обласні психіатричній лікарні, там також не будуть працювати, як передбачалося раніше, з 10 червня деякі відділення. Зокрема відділення денного стаціонару.

За добу в середньому проводиться біля 350-400 аналізів з ПЛР-діагностики в Житомирській області.

Стосовно приміського та внутрішньо обласного автобусного сполучення, то обмеження вводитися не будуть, але влада закликає перевізників дотримуватися карантинних заходів, особливо маскового режиму. Керівництво області також закликає всіх притримуватися карантинних заходів і не наражати на небезпеку себе та близьких.