Огляд надзвичайних подій у Житомирській області за тиждень

Огляд надзвичайних подій у Житомирській області за тиждень
Огляд надзвичайних подій у Житомирській області за тиждень
Сьогодні, 10:53

З 31 травня по 06 червня по лінії «101» отримано 58 повідомлень про виникнення різного роду надзвичайних подій на території області.

Про це 9 червня інформує пресслужба ДСНС України в Житомирській області.

Зокрема, ліквідовано 24 пожежі, під час яких виявлено 2 загиблі особи та 1 особу врятовано.

1 червня у с. Лісівщина Житомирського району виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку. На місці пожежі виявлено тіло чоловіка, 1964 р.н. Підрозділи УДСНС на гасіння пожежі не залучались.

6 червня у с. Биківка Романівського району виникла пожежа у двохкімнатній квартирі на першому поверсі двоповерхового житлового будинку. Під час гасіння пожежі із задимленої квартири врятовано власницю, 1953 р.н., яка самостійно не могла пересуватися. У кімнаті внаслідок займання пошкоджено деякі домашні речі.

07 червня у м. Овруч виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку. Під час гасіння пожежі виявлено тіло власника, 1959 р.н.

Підрозділами У ДСНС здійснено 16 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, надання допомоги населенню та іншим службам: відкривання дверей – 2 виїзди; зрізання аварійних дерев – 5 виїздів; проведення аварійних робіт із знезараження об’єктів інфраструктури – 6 виїздів; реагування на інші повідомлення – 3 виїзди.

  В Житомирі не працює інтернет від провайдера ДКС

Також рятувальники тричі виїжджали для ліквідації наслідків та надання допомоги у ДТП, врятовано 2 людини.

1 червня в с. Жеребки Чуднівського району, внаслідок перекидання автомобіля у кювет, 1 особу травмовано. Відділенням рятувальників 34 ДПРП проводились аварійно-рятувальні роботи по вилученню травмованого водія з пошкодженого автомобіля.

4 червня поблизу с. Майстрова Воля Новоград-Волинського району, внаслідок зіткнення легкового автомобіля з вантажним, 2 особи травмовано. Відділенням 10 ДПРЧ проводились аварійно-рятувальні роботи по деблокуванню травмованого водія з легкового автомобіля.

5 червня в м. Житомир, на розі вулиць Львівська-Щорса, внаслідок зіткнення автомобіля з деревом 1 особу травмовано. Відділенням аварійно рятувальної частини забезпечено пожежну безпеку на місці пригоди.

Групою піротехнічних робіт упродовж тижня здійснено 10 виїздів до Житомирського, Новоград-Волинського, Коростенського, Любарського районів та по Житомиру на знешкодження виявлених населенням боєприпасів часів другої світової війни. У підсумку рятувальниками вилучено та знищено 6 артилерійських снарядів, 1 мінометну та 1 протитанкову міни, 2 гранати“, – розповіли у ДСНС.