Світить 4 роки: розпочався суд над дівчатами, які у Хажині побили свою ровесницю та виклали відео в Інтернет

Світить 4 роки: розпочався суд над дівчатами, які у Хажині побили свою ровесницю та виклали відео в Інтернет
Світить 4 роки: розпочався суд над дівчатами, які у Хажині побили свою ровесницю та виклали відео в Інтернет
Сьогодні, 08:55

Батьки у залі, доньки – на лаві підсудних. 4 червня відбулось підготовче судове засідання у справі про обвинувачення трьох неповнолітніх дівчат у побитті ровесниці.

Як встановило досудове розслідування, у лютому цього року юнки, з метою вчинити хуліганські дії та попередньо змовившись, зустріли потерпілу біля магазину в с. Хажин та, використовуючи малозначний привід, почали ображати її лайкою. Потім підійшли до розваленого приміщення сільської лазні, де стали бити ровесницю руками й ногами та фільмувати усе на телефон. У подальшому ще й виклали це відео у соцмережі.

Таким чином, як ідеться в обвинувальному акті, троє неповнолітніх своїми умисними діями, вираженими у грубому порушенні громадського порядку, з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, скоїли кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб). Наголосимо, що дані досудового розслідування не є для суду перед встановленими та остаточними. Усі крапки над «і» мають бути розставлені в ході розгляду кримінального провадження у суді.

  У Житомирі затримали чоловіка, якого розшукували за крадіжку в іншому регіоні. ФОТО

На підготовчому засіданні вирішували питання про можливість призначення судового розгляду справи та наявність імовірних перешкод для цього. Прокурор, потерпіла, її представник і законний представник, обвинувачені, їх законні представники та адвокати вважали за можливе призначити справу до розгляду. Також сторони висловились «за» проведення засідань у закритому режимі, адже обвинувачені та потерпіла – неповнолітні.

Судовий розгляд стартує 12 червня, про що буде повідомлено також міську службу у справах дітей та підрозділ ювенальної превенції Бердичівського відділу поліції. Нагадаємо, що застосований до юнок запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною залишати житло з 18.00 до 07.00 закінчився. Клопотань щодо його зміни чи продовження не надходило. У разі визнання винними, підліткам загрожує обмеження до 4 років.

Джерело статті: berdichev.biz