Триатлоністи Житомирщини провели перший старт сезону

Триатлоністи Житомирщини провели перший старт сезону
Триатлоністи Житомирщини провели перший старт сезону
Сьогодні, 17:12

9 червня на центральному стадіоні Житомира понад 60 триатлоністів змагалися на кількох дистанціях у різних вікових групах.

Наймолодшому учаснику змагань – 5 років. Члени Збірної України з триатлону розповіли, як і в яких країнах тренувалися під час карантину.

“У нас спортсмени змагалися у семи вікових групах. Від наймолодшого, якому 5 років, і до найбільш досвідчених лідерів триатлону в Україні”, – розповіла тренерка та організаторка змагань Наталія Кирилович.

10-річна Катерина Кирилович, яка стала першою на дистанціях 250 і 500 метрів, отримала медаль за 1 місце у своїй віковій групі з рук 3-разової учасниці Олімпійських ігор Юлії Єлістратової.

Катерина Кирилович: “На другій дистанції було важко. Я вже третій рік займаюся триатлоном, маю 20 нагород і призи з чемпіонату України. Хочу стати призеркою чемпіонату Європи”.

Першою серед жінок на дистанції у 5 кілометрів стала переможниця кубків світу з триатлону Юлія Єлістратова.

Юлія Єлістратова: “У мене перший старт був в Австралії, а сьогодні приємно змагатися вдома, на рідних доріжках. Що стосується Олімпійських ігор, то я маю ліцензію, яка зберігається”.

  КАРИКАТУРА ДНЯ! Українці перед кожними виборами...

Члени збірної України Юлія Єлістратова, Єгор Мартиненко та Анна Абдулова розповіли, що під час карантину тренувалися на Кіпрі.

Анна Абдулова: “На Кіпрі теж був карантин, але ми мали можливість тренуватися. Коли не було комендантської години, ми одягали гідрокостюми і плавали. Зараз на цих змаганнях ми можемо реалізувати свої тренування в результатах”.

Автор: Сергій Богінський

Камера: Ігор Грач

Джерело статті: suspilne.media