Харчування морських свинок

Харчування морських свинок
Харчування морських свинок
Сьогодні, 14:35

Для того щоб морська свинка була здоровою та ніколи не хворіла дуже важливо дотримуватись основних правил у догляді за цією твариною. Не зважаючи на те що морські свинки зовсім невибагливі у цьому плані варто подбати щоб життя вашого маленького улюбленця було максимально комфортним. Якщо створити для них по-справжньому зручні умови, то така тваринка житиме довго та завжди буде радувати свого власника.

Надзвичайно важливу роль у догляді за морськими свинками відіграє харчування. Воно повинне бути збалансоване та підібране правильно. Великий вибір якісних кормів для морських свинок можна знайти тут, на сайті masterzoo.ua. Магазин пропонує широкий асортимент різних кормів для здоров’я та гарного вигляду ваших гризунів.

Яким повинен бути корм для годування морської свинки?

Щоденний раціон морської свинки повинен містити збалансований сухий корм з великим вмістом злакових. До нього також повинні входити грубі волокна та рослинні білки. Варто віддавати перевагу кормам, раціон яких збагачений вітаміном С. Бажано щоб такий корм не містив у своєму складі барвників.

  Як учні 1-4 класів продовжують навчання у школах Житомира. ВІДЕО

Корм для морської свинки краще всього купувати у спеціалізованих зоомагазинах. Купуючи корм, обов’язково прочитайте що входить до його складу і зверніть увагу на термін придатності. Не слід годувати морську свинку кормом для шиншил та інших гризунів.

Чим ще годувати морську свинку?

Окрім корму у годівничці морської свинки завжди повинно знаходитись сіно. Купити його можна в зоомагазині, або ж заготувати самостійно.

Не забувайте давати тваринці свіжі овочі та фрукти. З овочів це може бути морква, болгарський перець, кабачок, огірок, качани кукурудзи, ріпа. З фруктів морські свинки дуже полюбляють яблука, банани, абрикоси, виноград, чорницю.

Охоче ласують морські свинки різною зеленню. Вони не відмовляться від свіжої листової зелені у вигляді кульбаби, селери, конюшини, шпинату, подорожника.

Чого давати не можна?

Категорично не можна давати для морської свинки різних солодощів, м’яса, хлібобулочних виробів, макарони, а також сиру. Не варто годувати тварину червонокачанною капустою. Не годуйте свого домашнього улюбленця фруктами які вже перезріли та тими що почали гнити. Не можна пропонувати свинці такі рослини як конвалія, чистотіл, мак, зелена цибуля, лопух, хрін, каштани, гілочки дубу, верби, та хвойних порід.

  У Мінінфраструктури розповіли, чи будуть нові обмеження на транспорт на травневі свята