З початку року на Житомирщині виникло понад тисячу загорань сухої рослинності

З початку рокуЗ початку року на Житомирщині виникло понад тисячу загорань сухої рослинності
З початку року на Житомирщині виникло понад тисячу загорань сухої рослинності
Сьогодні, 13:30

Щорічно пожежі в екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі. Найбільша їх кількість, як правило, припадає на весняно-літній період, на вихідні й святкові дні, коли відпочиває багато людей, що призводить до різкого зростання кількості джерел загоряння. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою.

Зокрема, на Житомирщині спочатку року вже виникло 1 153 загоряння сухої рослинності, на загальній площі понад 2 500 га. Однак, цього року через аномально суху і теплу зиму, навесні сталися також масштабні пожежі у лісовових масивах. Загалом по області вже зареєстровано 1631 загоряння в екосистемах“, – розповіли у пресслужбі ДСНС України в Житомирській області.

У 90% випадків причина їх виникнення – сама людина, яка часто необережно поводиться з вогнем, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

  В Україну йдуть морози, місцями зі снігом: прогноз на вихідні

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає жителів і гостей області суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо під час відпочинку на природі, і не провокувати виникнення займань в екосистемах; берегти унікальну флору і фауну нашого Поліського краю!