«МАШИННА СТЯЖКА ПІДЛОГИ – ЯК ОСНОВА ІДЕАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВАШОЇ ОСЕЛІ»

 «МАШИННА СТЯЖКА ПІДЛОГИ – ЯК ОСНОВА ІДЕАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВАШОЇ ОСЕЛІ»
«МАШИННА СТЯЖКА ПІДЛОГИ – ЯК ОСНОВА ІДЕАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВАШОЇ ОСЕЛІ»
Сьогодні, 10:09

Ідеальний ремонт нової квартири чи будинку – це те, що робить кожну оселю та дім комфортним, улюбленим місцем, де ми проводимо значну частину нашого життя. Ніщо не робить завершення дня кращим, аніж відпочинок в улюбленій кімнаті. Звичайно, велику роль відіграє колір стін та розмір меблів у вашій оселі, але серед іншого найважливішим є основа квартири чи будинку – підлога. Саме на ній буде багато років триматися вибраний вами ламінат, паркет, плитка або ж популярне нині вінілове покриття.

 «МАШИННА СТЯЖКА ПІДЛОГИ – ЯК ОСНОВА ІДЕАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВАШОЇ ОСЕЛІ»

Сьогодні існує чималий перелік технологій, які застосовуються для укладання якісної підлоги. Найпопулярнішою та безпрограшною технологією є напівсуха цементно-піщана стяжка, з якої розпочинається облаштування підлоги усіх сучасних житлових і нежитлових приміщень. Створення такої стяжки підлоги відбувається за допомогою спеціальної машини-компресора (пневмонагнітача), яка подає суміш до приміщень висотою навіть 25 поверхів. У своєму складі суміш містить, окрім заводського цементу та відбірного піску, спеціальні пластифікатори та поліпропіленову фібру, які зміцнюють структуру майбутнього покриття, запобігають виникненню деформацій та тріщин.

  У Житомирі зіштовхнулись дві автівки. ФОТО

Машинна стяжка підлоги забезпечує ідеальну якість поверхні не тільки для житлового варіанту оселі, офісів чи торгових комплексів, її унікальність, швидке висихання та легкість у порівнянні з іншими видами стартового шару підлоги підходить навіть для автосалонів, складів та масштабних заводів.

У Житомирі вже протягом 5 років фахово підготовлені бригади під керівництвом Андрія Черниша надають якісні послуги машинної стяжки підлоги цілому місту та області.

Працюю в цьому бізнесі не перший рік, але тільки зараз прийшов до поширення інформації через ЗМІ. І причиною тому слугує поява невідповідальних людей на ринку послуг. Чому не кажу «конкурентів»? Тут просто – в цьому бізнесі я почав пробивати шлях перший у нашому місті, поступово згладжуючи всі можливі недоліки та нюанси, відпрацьовуючи кожен крок з розуміючими людьми поруч. Сьогодні жодна команда в місті не має такого досвіду роботи, як МИ. Наші досвідчені працівники виконують свою роботу відмінно, не лишаючи за собою проблем. Але майже кожного тижня я отримую дзвінки з негативними відгуками від людей… Це відгуки про роботу новачків у цій справі, які заманили ціною.

 «МАШИННА СТЯЖКА ПІДЛОГИ – ЯК ОСНОВА ІДЕАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВАШОЇ ОСЕЛІ»
  Ірина Синявська померла від коронавірусу

Андрій Черниш

Облаштування стяжки ручним способом займає дуже багато часу, що значно сповільнює завершення ремонту, натомість працівники товариства з професійною легкістю спроможні облаштувати машинну стяжку підлоги на площі 100-150 м2 за один день. Десятки житлових комплексів новобудов міста Житомира вже мають в основі ідеальну стяжку підлоги, виконану бригадами товариства «СКРІД».

Бездоганну репутацію у замовників Товариство отримало не лише завдяки ідеальному виконанню своїх робіт, а й через врахування усіх побажань та зауважень клієнтів, надання попередньої консультації щодо умов і можливості виконання облаштування приміщень за допомогою машинної стяжки, завдяки професійному підходу до кожного замовника.

За телефонами товариства «СКРІД»: (073) 557-14-11 та (068) 557-14-11, усіх зацікавлених всебічно проконсультують щодо стяжки підлоги, дадуть відповідь на всі запитання та уточнять деталі виконання робіт.

Якісно, швидко, не дорого – можете обрати два з трьох. АБО Ж ОТРИМАТИ ВСЕ, обираючи «СКРІД»!

 «МАШИННА СТЯЖКА ПІДЛОГИ – ЯК ОСНОВА ІДЕАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВАШОЇ ОСЕЛІ»

Джерело статті: Житомир-Онлайн