Як поліпшити смак огірків, які гірчать — 6 перевірених способів

Як поліпшити смак огірків, які гірчать — 6 перевірених способів
Як поліпшити смак огірків, які гірчать — 6 перевірених способів
Сьогодні, 18:22

Ось кілька перевірених способів, що допомагають прибрати гіркуватість з огірків:

Зріжте кінці овочу, відступивши від краю не менше 3 см — в них міститься найбільша кількість кукурбітацину. Потім за допомогою гострого ножа зніміть тонкий шар шкірки. Добре промийте огірок і ніж в проточній (обов’язково холодною!) воді. Видаліть залишки шкірки до білого кольору, рухаючись від вершини овочу вниз. Знову промийте ніж, огірок розріжте навпіл і видаліть насіння. М’якуш використовуйте в їжу.

Замочіть овочі в солодкій воді з додаванням листя м’яти, орегано (материнки), хрону або кропу на кілька годин. Цукор і трави замаскують гіркуватість, зробивши смак огірків більш приємним.

Відомо, що концентрація кукурбітацину значно знижується при низьких температурах. Спробуйте очистити огірки від шкірки і замочити їх на 5-10 хвилин у воді або молоці з додаванням льоду — смак овочу значно покращиться.

Ніхто не може пояснити, на чому заснований такий метод видалення гіркоти — але він дійсно працює! Промийте нечищений огірок в чистій воді. Потім відріжте краї овочу з обох сторін, відступивши близько 1 см. Тепер візьміть «шапочку» і потріть її круговими рухами об свіжий зріз. Незабаром на його поверхні повинна з’явитися біла піна — це означає, що ви все робите правильно.

  "Полісся" буде грати домашні матчі у Києві, бо не може грати на власному стадіоні

Продовжуйте рух ще протягом 1-2 хвилини, потім добре промийте овоч у проточній воді. Дивно, але факт: після такої процедури огірки дійсно перестають гірчити.

Цей спосіб підійде для тих випадків, коли огірки гірчать зовсім небагато. Розріжте овоч вздовж на дві частини. Посипте зріз сіллю і енергійно потріть дві половинки одна об одну до появи пінливого соку. Промийте огірок водою і повторіть всю процедуру ще раз.

Щоб частина кукурбітацину вийшла на поверхню, проткніть очищені огірки виделкою. Зробіть якомога більше отворів з обох сторін овочу — так, щоб з нього почав виходити сік. Після цього промийте огірок в чистій воді. Смак його повинен стати набагато кращим.