На Житомирщині готуються до проведення фестивалю “Брусвяна”

 На Житомирщині готуються до проведення фестивалю "Брусвяна"
На Житомирщині готуються до проведення фестивалю “Брусвяна”
Сьогодні, 14:19

Голова обласної ради Володимир Ширма 11 червня зустрівся з головою Брусилівської районної ради Ніною Рафальською та директором ТзОВ «Брусвяна», депутаткою районної ради Ліліаною Дмитрієвою.

Про це пише пресслужба облради.

Питання, яке обговорювалось під час зустрічі – це можливість взяття під патронат Володимира Ширми ягідного фестивалю «Брусвяна», що відбувається у селі Костівці Брусилівського району щороку в липні місяці.

Як зазначив Володимир Ширма: «Ягідництво – це дуже перспективна галузь, як показує практика наших країн-сусідів. Тому обласна рада надасть всебічну допомогу у його підготовці та проведенні».

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості, що на найближчу сесію обласної ради буде вноситись проєкт рішення про надання фестивалю «Брусвяна» статусу обласного, співзасновником якого буде Житомирська обласна рада та Брусилівська районна рада.

Також у рамках фестивалю буде проходити конкурс юних журналістів області.

«Ідея проведення конкурсу для молодих журналістів у мене була давно. Але зараз так співпало, що обласна рада бере під свій патронат ягідну родзинку нашого краю фестиваль «Брусвяна», то чому ж у його рамках не провести й конкурс юних журналістів. Молодь матиме нагоду відвідати фестиваль, отримати масу позитивних вражень та презентувати себе і свій район. Думаю це буде чудово», – пояснив таку ініціативу Володимир Ширма.

  Народні прикмети на серпень

Наразі фестиваль має статус місцевого, але вже 7 років поспіль збирає у себе гостей з усієї України і не тільки.

Під час фестивалю гості свята мають нагоду побачити кращі зразки ягідних культур регіону.

Фестиваль має на меті популяризацію раціонального споживання плодово-ягідної продукції та розповісти населенню про культуру вирощування плодово-ягідних присадибних насаджень.