Прикмети при народженні і хрещенні дитини

Прикмети при  народженні і хрещенні дитини
Прикмети при народженні і хрещенні дитини
13 липня 2015

Народна мудрість протягом віків накопичила багато прикмет про дітей. Вірити їм чи ні – особиста справа кожного.

До пологів

Ніколи не переступайте через коромисло, бо народиться горбата дитина.

Якщо вагітна жінка ненароком висипле на себе мак, то може втрати плід.

Вагітній жінці не варто штовхати чи відсовувати ногою кішку чи собаку, аби в майбутньої дитини не було на спині щетини, яка непомітна для ока, але створює малюку дискомфорт. Такі дітки кричать і вигинають спинку дугою.

Якщо жінка годує горобців, то в неї будуть здорові і спритні діти.

День народження

Згідно з народними прикметами, найщасливішими будуть діти, народжені в неділю. Для хлопчиків сприятливі чоловічі дні – понеділок, вівторок і четвер. А для дівчаток – середа, п’ятниця і субота.

У долі дитини важливу роль відіграє і час доби, в який вона народилася. Якщо малюк з’явився на світ, коли співають перші півні, то в дорослому віці він буде важко працювати з раннього ранку до пізнього вечора. Ті, хто народилися в обід, завжди будуть ситими і багатими. Народжені ввечері проживуть довге, але нелегке життя.

  Народна депутатка від Житомирщини пропонує обійтись у виборах мера без другого туру

Дитина, яка з’явилася на світ о півночі, матиме владний та суворий характер і їй буде важко нав’язати свою волю. Народжені у 3 год. ночі, у так званий «відьмин час», здатні керувати не лише людьми, а й обставинами.

У день свого народження не можна вбивати тварин, рвати квіти і ламати гілки. Варто пам’ятати, що у такий день мама подарувала нам життя, а це означає, що ми маємо берегти все живе. Дотримуючись цього правила, ми продовжуємо свій вік і отримуємо Божу благодать.

Хрещення

Якщо ви зібралися охрестити дитину, нікому не розповідайте про свій візит до. Чим більша кількість людей про це дізнається, тим більше негараздів буде в житті малюка.

Не можна, аби в хрещених батьків було таке ж ім’я, як у дитини, яку хрестять.

Для того, щоб захистити малюка від порчі та інших магічних впливів, хрестити дитину варто під іншим ім’ям, ніж те, що записане у свідоцтві про народження. При цьому, слід назвати дитину на честь святої чи святого у день їх пам’яті, коли народився малюк. Варто пам’ятати, що ім’я, яке дитина отримала під час хрещення, мають знати тільки мама, тато і хрещені батьки.

  Заложница киевского террориста: Разговаривали о погоде и животных. ВИДЕО

На третій день після народження мама може дізнатися, яке життя проживе її дитина. Для цього слід загорнути у віск волосся малюка і опустити в свячену воду. Якщо віск потоне, то дитина довго не проживе. Не втрачаючи часу, потрібно одразу замовити новонародженого на довголіття. Якщо жінка не вміє цього робити, їй допоможе досвідчений знахар.

Якщо на хрестинах гості (особливо хрещені батьки) будуть пити вино, то дитина, коли виросте, зловживатиме алкоголем.

Не можна нікому віддавати одяг, в якому хрестили дитину, бо інакше вона втратить своє щастя.

Батькам

Батькам не варто купати дитину після заходу сонця. Особливо цього слід уникати вночі. Миючи дитину в темну пору доби, ви змиваєте її щастя.

До року не можна продавати речі малюка. Окрім цього, не варто шити дитині одяг зі своїх старих речей, поки їй не виповнився один рік, бо цим самим ви прирікаєте її на бідність. Якщо ж таке трапилося. Придбайте шматок нової тканини і занесіть до церкви бідному, який стоїть найближче до кута церковної огорожі. Після цього подайте записку за здоров’я дитини на цілий рік.

  Свіжий курс валют: "чорний" ринок, готівковий ринок, міжбанк

Якщо дитина переплутала день та ніч, тобто не спить, варто запалити свічку, з якою стояли під час вінчання її батьки. Тоді до малюка повернеться нормальний сон.

На дитяче ліжечко не можна нічого вішати, бо малеча не буде спокійно спати.

Аби в дитини був спокійний сон, потрібно під подушку покласти якусь мамину річ, але так, щоб цього ніхто не бачив.

Некрасивій дитині дають їсти заяче м’ясо. Саме заяче, а не м’ясо кролика.

Якщо малюк довго не розмовляє, його потрібно скупати в дощовій воді.

У мами, яка поставить дитину на стіл, дитина буде неслухняною.

Коли малюк спить, Божі ангели показують йому майбутнє життя. Якщо дитина уві сні посміхається, то вона бачить найкращі дні свого життя. У випадку, коли малеча поводить себе нервово, перед нею постають найскладніші моменти майбутнього. Саме тому ми інколи стверджуємо, що колись вже бачили щось подібне.