Прості, але важливі правила, яких слід дотримуватися при жаркій погоді

Прості, але важливі правила, яких слід дотримуватися при жаркій погоді
Прості, але важливі правила, яких слід дотримуватися при жаркій погоді
Сьогодні, 17:39

Ми розповімо про три правила, які потрібно дотримуватися при жаркій погоді. Теплі деньки вже почалися, а значить не за горами й сильна спека, яка може протриматися від кількох днів до кількох тижнів за все літо. Але щоб спека не стала неприємним сюрпризом, потрібно дотримуватися трьох простих порад.

При сильній спеці, необхідно завжди мати з собою пляшку з водою

Чим старшою стає людина, тим більше притупляється її почуття спраги, тому в жарку пору слід пити частіше, краще невеликими порціями. Перед тим як кудись іти, заповніть пляшку водою на 20%-30% і покладіть в морозилку. Через 15 хвилин дістаньте і заповніть пляшку водою. Таким чином, у вас буде прохолодна вода, яка допоможе в спеку. Вважається, що за день слід випивати об’єм води, рівний формулі 30 мл на кожен кілограм ваги, а в жаркий час він збільшується до 40 мл на 1 кг.

  Українським водіям зробили важливе попередження, яке не можна ігнорувати

Зберігайте медичні препарати в холодильнику

Якщо температура на вулиці перевищує 25 градусів, то краще тримати ліки в холодильнику. Згодна, що вигляд у такої лікарської полиці не естетичний, але це не допоможе змінити лікам свій склад і не втратити цілющих властивостей, особливо це стосується крапель і спреїв.

Робити справи вранці та ввечері, а вдень відпочивати

Намагатися виконувати роботу в більш прохолодний час — вранці і ввечері. Звичайно, ця рада не підійде для людей, що працюють по строгому графіку, але якщо у вас є можливість, то в розпал спеки краще відмовитися від роботи. Не даремно в жарких країнах, діє “сієста”, тобто відпочинок після полудня, який поширюється на всі організації та установи.