За три роки безвізу понад 270 тисяч осіб оформили на Житомирщині закордонні паспорти

За три роки безвізу понад 270 тисяч осіб оформили на Житомирщині закордонні паспорти
За три роки безвізу понад 270 тисяч осіб оформили на Житомирщині закордонні паспорти
Сьогодні, 12:15

З початку дії «безвізу» понад 2⃣7⃣0⃣ тисяч українців оформили закордонні паспорти у підрозділах міграційної служби Житомирщини.

Про це 12 червня інформує пресслужба ДМС України в Житомирській області.

З 11 червня 2017 року, коли Європейським Союзом запроваджено безвізовий режим для громадян України, в Управлінні ДМС України в Житомирській області та її територіальних підрозділах понад 2⃣7⃣0⃣ тисяч громадян оформили закордонні паспорти і стали власниками біометричних документів.

У Житомирі такий паспорт оформили більше 9⃣1⃣ тисячі громадян, лише у чотирьох містах обласного підпорядкування біометричні документи для виїзду за кордон оформили майже шістдесят вісім тисяч жителів, зокрема: у Бердичеві – майже 2⃣0⃣,5⃣ тисяч, у Коростені – 1⃣5⃣ тис. 5⃣6⃣9⃣, Новоград-Волинському – 2⃣3⃣ тис. 2⃣7⃣8⃣ та Малині 8⃣ тис. 5⃣8⃣4⃣. Інші оформили у територіальних підрозділах міграційної служби області.

Лише з початку поточного року в УДМС оформили паспорти громадян України для виїзду за кордон, незважаючи на карантин, майже 1⃣7⃣ тисяч жителів області.

  Який у жінки гребінець, такий у неї характер і відносини з чоловіками

🔹Окрім того, в Україні продовжують активно оформлювати паспорти громадянина України у вигляді ID-картки.
🔸Нагадаємо, що оформлення таких паспортів розпочалося із 2016 року. Лише за період дії «безвізу» такою послугою у підрозділах міграційної служби Житомирщини скористалися понад 1⃣3⃣0⃣ тисяч громадян.

Перевагами такого паспорта є те, що це повноцінний і самодостатній документ, який посвідчує особу і підтверджує громадянство без подання будь-яких додаткових документів, оформлюється 10 або 20 робочих днів. Головним мотивом запровадження нових паспортів є їх захищеність від підроблення. ID-картка містить електронний безконтактний чіп, який неможливо змінити або скопіювати. Підтверджувати місце реєстрації ID-картка не повинна.