За 100 днів провалів і обманів уряд Шмигаля має бути відправлений у відставку

За 100 днів провалів і обманів уряд Шмигаля має бути відправлений у відставку
За 100 днів провалів і обманів уряд Шмигаля має бути відправлений у відставку
Сьогодні, 13:49

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Уряд Дениса Шмигаля виявився самим безвідповідальним і недолугим за всі роки новітньої історії України. За 100 днів ці горе-управлінці так і не змогли представити країні осмислений план своєї роботи. Всі їхні «напрацювання» – це слайди, підготовлені фахівцями на аутсорсі, і зрадницький Меморандум з МВФ. Зате ці чиновники своїми провалами встигли завдати шкоди українській економіці та українським сім’ям на роки вперед.

Уряд Шмигаля – єдиний уряд в світі, який відмовився допомагати громадянам і бізнесу під час епідемії та економічної кризи. Тестування на коронавірус вони провалили. В країні тисячі хворих медиків, яких влада вчасно не забезпечила засобами захисту і не надала доплат за їхню самовіддану працю. Триває ліквідаційна реформа охорони здоров’я, яка загрожує повним знищенням галузі. Через бездарну політику падіння в базових галузях економіки у квітні цього року склало 15,4% (по відношенню до квітня 2019). Але при перегляді бюджету виявилися урізаними всі програми соціального захисту, розвитку економіки та субвенції регіонам. Зате збережені виплати зовнішнім кредиторам і фінансування «паркану Яценюка».

  Житомирський водоканал обіцяє за годину відновити водопостачання. ФОТО

Навіть забезпечити наповнення цього обрізаного бюджету уряд не в змозі. Державна програма пільгового кредитування бізнесу – провалена. Обіцянки про створення 500 тисяч робочих місць виявилися брехнею. Почалися проблеми з наповненням Пенсійного фонду і загрози невиплат пенсій. Влада загрузла в корупційних скандалах на митниці та у податковій. Розкрадені стратегічні ресурси з Державного резерву.

Прагнучи догодити зовнішнім кредиторам, уряд Шмигаля пішов на угоду з МВФ і зрадив національні інтереси України. Українським громадянам заготовлене зростання тарифів і податків, закриття шкіл і лікарень. Влада вже продала українську землю і тепер взяла підвищені зобов’язання «пустити з молотка» стратегічні державні підприємства. Судова, правоохоронна система і ключові сфери державного регулювання готуються до передачі під зовнішній контроль.

Уряд Шмигаля виявився манкуртами, які повністю втратили зв’язок з історією українського народу. Вони забули про героїчний подвиг наших предків у Великій Вітчизняній війні та відмовилися святкувати День Перемоги.

Кабінет Шмигаля став у авангарді партії війни. Замість роботи над мирним врегулюванням їхньою стратегією стало проведення «червоних ліній», вимога перегляду Мінських угод, відмова від переговорів з Донецьком і Луганськом. Мирний процес знову опинився в глухому куті.

  Мешканці на вулиці Хлібній страждають від базару, що у них під вікнами, Сухомлин не реагує

Зараз уряд випрошує у Верховної Ради річний імунітет від відставки. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що за минулі 100 днів цей Кабмін вже перевиконав всі плани з провалів. Єдина можлива оцінка їхньої діяльності – дострокове припинення повноважень. Ми почали процедуру збору підписів за недовіру цьому Кабінету Міністрів. Уряд Шмигаля має бути відправлений у відставку!

У важкій для України ситуації ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ звертається до Президента України Володимира Зеленського, як Глави держави, з вимогою виступити перед Верховною Радою з посланням про внутрішнє і зовнішнє становище країни.

Володимир Зеленський заявив, що “завдяки своєму статусу плаває в океані”. Але поки він “плаває”, країна тоне. Пора проявити відповідальність, повернутися до управління країною. Ми вимагаємо: уряд Шмигаля – у відставку, президента Зеленського – до відповіді!

За 100 днів провалів і обманів уряд Шмигаля має бути відправлений у відставку