На Житомирщині через коронавірус інтенсивної терапії потребують 9 осіб

 На Житомирщині через коронавірус інтенсивної терапії потребують 9 осіб
На Житомирщині через коронавірус інтенсивної терапії потребують 9 осіб
Сьогодні, 12:09

Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 1013 осіб, з яких 21 – за минулу добу.

Про це йшлося сьогодні, 12 червня, на щотижневому підсумковому брифінгу заступниці голови ОДА Наталії Остапченко за участю начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області.

Ще раз звертаюся до всіх жителів Житомирської області. Пам’ятайте, що адаптивний карантин — це лише послаблення, а не ігнорування карантинних заходів! Аби запобігти захворюванню на коронавірусну інфекцію, обов’язково дотримуйся основних правил: регулярно дезинфікуйте руки та носіть захисну маску у громадських місцях, уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції, без нагальної потреби не виходьте із дому. Бережіть себе та близьких!”, — зазначила Наталія Остапченко.шюз г щ

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик проінформував, що на сьогодні спостерігається тенденція до збільшення хворих на коронавірус, тому і кількість людей, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, теж збільшилася. Інтенсивної терапії потребують 9 людей. Серед дітей та медичних працівників важких пацієнтів немає.

  В ОТГ Житомирської області на зарплату чиновникам виділили майже 11 млн грн, а на благоустрій - більше 1 млн грн