ПАМЯТІ НАШОГО Андрія ЛАКТІОНОВА

ПАМЯТІ НАШОГО Андрія ЛАКТІОНОВА
ПАМЯТІ НАШОГО Андрія ЛАКТІОНОВА
Сьогодні, 12:13

Буквально годину тому прилетіла гірка, чорна і дуже болюча новина: не стало Андрія Лактіонова. Для багатьох житомирян – фахового журналіста, видавця, правозахисника, вчителя, ще для багатьох – вірного друга, товариша, щирої і відвертої людини.

Глибину втрати важко осягнути, осмислити і прийняти. Лише кілька днів тому Андрій був в оптимістичному настрої, бо важка і підступна хвороба, з якою він боровся упродовж трьох місяців, здавалося б відступала. Але… Сьогодні Андрія з нами немає.

У це не хочеться вірити, адже у нашому місті багато подій і людей були тісно, близько і органічно повязані із життям та діяльністю Андрія Георгійовича Лактіонова. Як блискучий журналіст і прекрасний організатор, як чуйний товариш і неперевершений порадник, Андрій завжди був там, де вирували пристрасті, де комусь було важко і хтось потребував допомоги. Він мав могутню вдачу, був опорою для багатьох людей, він багато чого встигав і міг.

Той, хто знав Андрія, завжди дивувався його здатності знаходити вихід із найскладніших ситуацій і найбільша скрута, здавалося, не могла похитнути його принциповий і життєлюбний характер. Його часто бачили на вулицях нашого міста, він охоче писав, розповідав , коментував події міського життя, яке знав і добре розумівся у багатьох його проблемах. Він спілкувався із житомирянами зі сторінок своїх газет і журналів, його часто запрошували на ефіри житомирських радіо- і телевізійних студій. Він охоче і залюбки робив свою роботу, сміливо та наполегливо шукав досконалості , справедливості і життєвої правди. Зараз важко повірити, що його вже немає. Житомир і житомиряни ще довго будуть памятати яскраву постать Андрія Лактіонова, який любив це місто, жив його бідами і стражданнями, був готовий до невтомної праці і завжди прагнув досконалості.

  У Житомирі патрульні зупинили Mazda, а в багажнику були бетонні бордюри, які водій вкрав. ФОТО

Ми лише починаємо усвідомлювати важку втрату. Але ми будемо довго памятати, і згадувати теплим словом нашого товариша, друга, зразкового батька і чоловіка Андрія Лактіонова.

Спочивай, наш дорогий Андрію! У спокої, у шані, у нашій тузі і вдячній памяті.