Столиця готується посилити карантин

 Столиця готується посилити карантин
Столиця готується посилити карантин
Сьогодні, 09:12

У Києві збираються посилити карантинні заходи через епідеміологічну ситуацію. Сьогодні штаб з надзвичайних ситуацій буде приймати рішення.

Про це заявив радник мера міста Володимир Бондаренко в ефірі телеканалу “Україна 24”.

За його словами, штаб буде приймати рішення об 9:30. Київська влада має три сценарії розвитку.

Станом на сьогодні ми знаходимося посередині між жовтим і чорним сценарієм, це означає, що хвороба входить в новий пік, не вийшовши ще до кінця з попереднього“, – заявив він.

Бондаренко говорить, що літній сезон не приніс зменшення кількості хворих, тому послаблення карантину будуть переглядати.

Місто точно не готове до наступних етапів, які були заплановані урядом 5 і 10 червня“, – заявив він.

Радник мера міста говорить, що сьогодні о 9:30 відбудеться штаб НС міста, на якому будуть приймати рішення про можливість посилення певних обмежень, які були послаблені з 23 травня.

Ми не можемо говорити про відкриття закладів громадського харчування в приміщеннях, ми не можемо говорити про будь-які масові заходи з кількістю людей 1 на 5 кв. метрів, ми не можемо говорити про повноцінне відкриття закладів культури. Це якраз ті моменти, які мали відбутися 5 червня по Україні“, – додав він.

  МУЗІКА. ESTRICNINA - CORAZÓN DE GOMA

Бондаренко зазначив, що сьогодні будуть результати епідеміологічного аналізу Держпродспоживслужби і приймуть рішення.

Станом на сьогодні не можна сказати, що якась одна галузь міського господарства є передумовою для збільшення кількості хворих. Тут є дві сторони. Об’єктивна сторона – ми відкрили магазини, ТРЦ, транспорт“, – сказав він.

Суб’єктивною стороною він назвав те, що багато українців вирішили, що з моментом, коли вони можуть вийти на роботу, для них карантин закінчився.