У Новограді-Волинському 10 вогнеборців рятували два будинки від пожежі. ФОТО

У Новограді-Волинському 10 вогнеборців рятували два будинки від пожежі. ФОТО
У Новограді-Волинському 10 вогнеборців рятували два будинки від пожежі. ФОТО
Сьогодні, 13:20

12 червня о 12:48 за екстреним номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі що в м.Новоград-Волинський. На гасіння було скоординовано вогнеборців 10-ої державної пожежно-рятувальної частини.

Про це інформує пресслужба ДСНС Украіни в Житомирській області.

“Вони встановили, що горіння відбувається на території приватного обійстя (на двох власників) на загальній площі 200 кв.м. Зокрема, горіла частина покрівлі будівлі, що складається з гаража та сараю. Поруч був розташований ще один сарай, на горищі якого також відбувалось горіння. Велике наскладування в ньому дров та дошок створювали пожежне навантаження та не давало змоги виявити осередок пожежі. Крім того, весь двір був захаращений різноманітними речами, ганчір’ям, гіллям дерев та дровами, що також горіли прямо під ногами у рятувальників. Окрім зазначених факторів ризику, існувала загроза подальшого поширення полум’я на житловий будинок та обійстя сусідів. Оцінивши обстановку, начальник караулу запросив на допомогу додаткові сили та засоби для підвозу води та гасіння“, – йдеться у повідомленні.

  Зеленскому прийдется разогнать большую часть фракции "Слуга" народа

Аби приступити до гасіння пожежі, рятувальники спочатку відключили світло та газ. Свої дії вони одночасно зосередили на захист житлових та господарських будівель, гасіння сараїв та території двору. Для прискорення гасіння пожежі, зменшення витрат вогнегасних речовин та попередження повторного загоряння, фахівці ДСНС задіяли змочувальні розчини піноутворювача.

У ході ліквідації рятувальники здійснили 8 виїздів на дозаправки машин водою. Вже о 13:05 пожежу локалізували. Ще три години знадобилося для остаточної її ліквідації. Вогонь встиг знищити 30 кв.м покрівлі однієї із господарчих будівель, 6 кв.м перекриття іншої, дровітник. Проте вдалося не допустити перекидання вогню на дім власників, що розташований на відстані 2,5 метри, та на обійстя сусідів, яке складається з сараю, житлового будинку та альтанки.

На ліквідації надзвичайної події працювало 10 чоловік особового складу та 2 пожежних автомобіля. Причина пожежі наразі встановлюється фахівцями.