В зоні ООС загинув військовий 30-ї новоград-волинської бригади

В зоні ООС загинув військовий 30-ї новоград-волинської бригади
В зоні ООС загинув військовий 30-ї новоград-волинської бригади
Сьогодні, 16:50

Під час виконання бойового завдання 13 червня загинув військовослужбовець 30-ї Новоград-волинської окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького Леонід Добрянський.

Про це йдеться на Facebook-сторінці 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького.

«З глибоким сумом та болем в серці, ми повідомляємо, що 30 ОМБр назавжди втратила воїна, надійного товариша, бойового побратима, відданого захисника України! Вчора, 13 червня, під час виконання бойового завдання віддав своє життя командир відділення взводу управління розвідувальної роти прапорщик Добрянський Леонід Цезарович із позивним «Старий». Він загинув від мінно-вибухової травми, не сумісної з життям. В липні йому мало б виповнитись 46 років», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Леонід Добрянський родом з смт Ружин Житомирської області. Разом з сім’єю проживав у Києві. В 1992 році служив строкову службу, 1993-1994 роках закінчив школу прапорщиків.

«До війни Леонід працював на авіаційному заводі «Антонов» в м. Києві. Та коли розпочалась війна на сході України, не зміг осторонь залишитись вдома. Він один з перших, хто став на захист України у найбільш пекельний час. З 2014 року по 2015 рік воював у складі 72 ОМБр. Влітку 2014-го під час боїв в Червонопартизанську, що в Луганській області, Леонід отримав поранення. Тоді міна впала біля бліндажа, тож Леонід був лише контужений. Полікувавшись, воїн знову відправився на фронт. Восени 2015 року приєднався до лав нашої 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького. Пройшов чималий бойовий шлях, побувавши в усіх гарячих точках», – розповідають у 30-ій ОМБр.

В зоні ООС загинув військовий 30-ї новоград-волинської бригади
  Свіжий курс валют: "чорний" ринок, готівковий ринок, обмінники