«Контролер» допоможе мешканцям села на Житомирщині припинити свавілля місцевого «сміттєвого барона»

«Контролер» допоможе мешканцям села на Житомирщині припинити свавілля місцевого «сміттєвого барона»
«Контролер» допоможе мешканцям села на Житомирщині припинити свавілля місцевого «сміттєвого барона»
Сьогодні, 12:39

У новому випуску програми «Контролер», який покажуть 16 червня, о 23:20 на каналі «Україна», ведучий Ярослав Куц разом з командою проєкту допомагатиме мешканцям села Улашанівка на Житомирщині припинити свавілля місцевого бізнесмена, який забруднює водойми сміттям з усієї країни.

Жителі села Улашанівка вийшли на трасу, аби зупинити місцевого бізнесмена. Вони заявляють – чоловік засипає озера сміттям. Через це в селі не лише жахливий сморід, а й неможливо тепер пити воду з криниць.

За словами людей, підприємець за гроші приймає непотріб з усієї України. Люди навіть зняли відео, як фури зі Львову звозили і висипали в озера серед ночі кучугури чужого сміття. Місцеві зізнаються, що підприємець погрожує людям. І ніхто не може на нього вплинути вже 5 років, бо він нібито має авторитетні зв’язки в районі, і свого часу працював сільським головою.

Команда проєкту «Контролер» приїхала до цього підприємця разом з екоінспекцією. Глядачі побачать, що знімальна група знайшла у бізнесмена на сміттєзвалищі під битими унітазами, та як він повів себе, коли до нього прийшло все село і приїхала перевірка з міністерства.

  Суд у 4 рази зменшив бердичівлянці борг перед банком

«Цинізм. Продаж свого села заради наживи. Знищення пожежної водойми заради грошей. Повне відхилення від реалій. Спроба наплювати на всіх односельчан. «Сліпота» місцевих чиновників протягом тривалого часу. І це не весь перелік того зухвальства, яке побачите в черговому випуску програми «Контролер». І як завжди, алгоритми вирішення проблем!», – розповів ведучий Ярослав Куц.

«Контролер» – проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.
«Контролер» перевірить заради правди!