На вихідних рибалки Житомирщини 17 разів порушили правила ловлі риби

На вихідних рибалки Житомирщини 17 разів порушили правила ловлі риби
На вихідних рибалки Житомирщини 17 разів порушили правила ловлі риби
Сьогодні, 15:22

На Житомирщині недобросовісні рибалки продовжують виловлювати рибу сітками та іншими забороненими методами.

Лише на вихідних, 13-14 червня, рибоохоронний патруль зафіксував 17 порушень правил рибальства.

6 протоколів склали за грубі порушення Правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП), три – за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), три – за зберігання заборонених знарядь лову (ч. 1 ст. 85 КУпАП) та один – за вилов риби, занесеної до Червоної книги України (ст. 90 КУпАП).

Крім того, оформили чотири акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Для прикладу, на р. Случ, поблизу смт Городниця затримано громадянина, який ловив рибу забороненими знаряддями лову – «заборчиками».

Порушник встиг виловити по два екз. окуня та плітки. Крім того, в улові державними інспекторами виявлено два екз. червонокнижної марени звичайної. Загальна сума збитків склала 864 грн.

14 червня на території Дворищанського водосховища, поблизу с. Дворище Хорошівського району двоє громадян здійснювали вилов водних біоресурсів за допомогою двох сіток та ятеря.

  Яку заробітну плату отримує

У такий спосіб браконьєрам вдалося спіймати 60 екз. окуня та 11 екз. краснопірки. Збитки, завдані рибним запасам області, склали 1 768 грн.

На осіб оформлено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси вилучено.