На Житомирщині з поверхні річки виловили 400 загиблих рибин

На Житомирщині з поверхні річки виловили 400 загиблих рибин
На Житомирщині з поверхні річки виловили 400 загиблих рибин
Сьогодні, 16:44

У Житомирській області екологи досліджують причини мору риби в річці Лісна поблизу смт Романів. З поверхні водойми виловили 400 загиблих рибин. Екологічна інспекція відібрала проби води для аналізу.

Екологічну інспекцію про забруднення річки повідомив голова місцевої громадської організації “Рибачок” Володимир Філіпович. Згодом на місце мору риби виїхав інспектор Державної екологічної інспекції Сергій Федорчук:

“Дійсно, підтвердилося те, що на річці відчувався неприємний сморід каналізаційних стоків. Ймовірно, відбулося забруднення. Ми відібрали проби води для лабораторного дослідження”.

Сергій Федорчук каже, що точні причини забруднення можна буде дізнатися, коли будуть готові результати аналізів.

Із поверхні річки виловили близько 400 загиблих рибин – щуки, краснопірки, лини та карасі. Триває підрахунок загиблої риби, яка знаходиться на глибині річки, та завданої шкоди, розповів Володимир Філіпович.

За його словами, подібна ситуація трапляється не вперше:

“До цього такі випадки вже траплялися. І от вчора знову. О 5:30 ранку я вийшов на міст перевірити стан річки і відчув неприємний запах зі сторони каналізаційно-насосної станції та маслозаводу. Я підійшов ближче, подивився у воду і побачив, що вона чорна, а зверху плаває дохла риба”.

  У власність житомирської громади повернуть ділянку вартістю 750 млн грн

У коментарі Суспільному начальниця відділу комунікації Нацполіції області Алла Ващенко підтвердила, що до поліції надійшло повідомлення про забруднення річки, наразі триває перевірка.

Джерело статті: suspilne.media