Під Житомиром перекинулася Honda Accord

Під Житомиром перекинулася Honda Accord
Під Житомиром перекинулася Honda Accord
Сьогодні, 11:54

14 червня у Житомирському районі сталося перекидання автомобіля Honda Accord, попередньо, через несправність колеса. На щастя, обійшлося без травмованих.

Дорожньо-транспортна пригода сталася вдень 14 червня поблищу с. Корчак Житомирського району.

Попередньо, водійка автомобіля Honda Accord не впоралась з керуванням через пошкодження колеса, унаслідок чого сталося зіткнення транспортного засобу з перешкодою на узбіччі дороги та його перекидання. У результаті ДТП ніхто з людей травм не отримав. Автомобіль зазнав механічних пошкоджень.

Загалом з початку року в області зареєстровано 11 ДТП, причиною яких стало керування несправними транспортними засобами. Ще у 498 випадках водії порушили правила маневрування, а у 481 – перевищили безпечну швидкість.

Відтак поліцейські нагадують, що для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:

– перед виїздом перевірити і забезпечити технічно справний стан і комплектність транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу;

– бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, технічним станом транспортного засобу і не відволікатися від керування цим засобом у дорозі.

  Доктор Комаровский назвал легкий способ определить у себя COVID-19