У Житомирі 8-річна школярка на карантині почала створювати футболки з текстурними малюнками

У Житомирі 8-річна школярка на карантині почала створювати футболки з текстурними малюнками
У Житомирі 8-річна школярка на карантині почала створювати футболки з текстурними малюнками
Сьогодні, 10:22

Учениця 4 класу Софія Боровська під час карантину почала шити футболки з текстурними малюнками. Дівчинка розповіла, що за цей період стала дуже організованою і навчилася більше часу приділяти захопленню.

За словами Софії, вона двічі на тиждень приходить до швейної майстерні, де працює її мама. На карантині у вільний від онлайн навчання час вона вчилася наносити принти на футболки і майки:

“Зараз роблю собі футболку. Спершу скріплюю її булавками, а потім пришиваю. Мені тут в майстерні допомагають із пришиванням. А наклейки з малюнками я приклеюю після того, як завершую шити”.

Софія розповідає, що ідеї для ескізів вона переважно придумує сама, лише деякі знаходить в Інтернеті. Каже, що малюнок залежить від її настрою. Тканину для футболок допомагає підбирати мама, яка працює в цій майстерні дизайнеркою:

“Мама також вираховує, скільки тканини потрібно на той чи інший виріб. Я сама зметую і вигадую картинки”.

  Залишивши свої речі в ящику схову у магазині "Аврора", житомирянка пішла додому без своїх речей

Мама дівчинки Наталія Кревська каже, що її дитина має робити те, що їй подобається, тому займатися шиттям доньку не примушує:

“Хоче шити – шиє , не хоче – не шиє. Я думаю, дитина має бути постійно зайнята. У тому числі, в неї має бути час на ігри та прогулянки на свіжому повітрі”.

Майстриня швейного ательє Поліна Григорчук говорить, що Софія дуже креативна та натхненна дитина, і допомогла їй реалізувати декілька ідей:

“От хоча б взяти цей жовтий комбінезон. Він надзвичайно крутий. Софійка його задумала, прибігла до нас, і ми разом почали його виготовляти”.

У вільний від навчання та виготовлення футболок час Софія Боровська замається грою на гітарі, англійською і танцями.

Авторка: Ірина Остапчук

Камера: Сергій Кобилянський

Джерело статті: suspilne.media