Житомирянка передала шахраєві 30 тис. грн «на операцію сестрі»

Житомирянка передала шахраєві 30 тис. грн «на операцію сестрі»
Житомирянка передала шахраєві 30 тис. грн «на операцію сестрі»
Сьогодні, 17:53

До відділів поліції 15 червня звернулись четверо жителів Житомирської області з повідомленнями про ошуканства та втрату у результаті цього загалом понад 100 тисяч гривень. За всіма фактами розпочаті кримінальні провадження.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

«73-річна житомирянка розповіла поліцейським про передачу незнайомцю 30 тисяч гривень після телефонного дзвінка, як вона вважала, її сестри. За словами пенсіонерки, близько 12:00 через стаціонарний телефон у неї відбулась розмова з жінкою, яка назвалась родичкою і попросила кошти для термінової операції. Лише кілька годин потому заявниця зв’язалась із сестрою та дізналась про відсутність у неї подібної потреби», – йдеться у повідомленні.

Інша жителька обласного центра, 27-річна дівчина, у телефонній розмові розповіла псевдопрацівникові служби безпеки банку відомості, що дозволили у подальшому зняти з її рахунку майже 10 тисяч гривень.

Ще одна схема ошуканства спрацювала з 27-річним житомирянином. Він безпечно передав свій «iPhone 6» до рук стороннього чоловіка. А той лиш вхопивши телефон, кинувся тікати.

  ПОСМІХНІТЬСЯ! Якщо тверезо дивитися на життя...

За всіма описаними фактами нині розпочато розслідування. Водночас поліцейські застерігають жителів області від подібних ситуацій та закликають бути обачними і не довіряти незнайомцям.

Джерело статті: Житомир.info