Житомирянка передала шахраєві 30 тис. грн «на операцію сестрі»

Житомирянка передала шахраєві 30 тис. грн «на операцію сестрі»
Житомирянка передала шахраєві 30 тис. грн «на операцію сестрі»
Сьогодні, 17:53

До відділів поліції 15 червня звернулись четверо жителів Житомирської області з повідомленнями про ошуканства та втрату у результаті цього загалом понад 100 тисяч гривень. За всіма фактами розпочаті кримінальні провадження.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

«73-річна житомирянка розповіла поліцейським про передачу незнайомцю 30 тисяч гривень після телефонного дзвінка, як вона вважала, її сестри. За словами пенсіонерки, близько 12:00 через стаціонарний телефон у неї відбулась розмова з жінкою, яка назвалась родичкою і попросила кошти для термінової операції. Лише кілька годин потому заявниця зв’язалась із сестрою та дізналась про відсутність у неї подібної потреби», – йдеться у повідомленні.

Інша жителька обласного центра, 27-річна дівчина, у телефонній розмові розповіла псевдопрацівникові служби безпеки банку відомості, що дозволили у подальшому зняти з її рахунку майже 10 тисяч гривень.

Ще одна схема ошуканства спрацювала з 27-річним житомирянином. Він безпечно передав свій «iPhone 6» до рук стороннього чоловіка. А той лиш вхопивши телефон, кинувся тікати.

  Шахраї дізнаються PIN-коди з карт українців та викрадають усі гроші: як не стати жертвою

За всіма описаними фактами нині розпочато розслідування. Водночас поліцейські застерігають жителів області від подібних ситуацій та закликають бути обачними і не довіряти незнайомцям.

Джерело статті: Житомир.info