На Житомирщині жінка віддала шахраям 66 тис грн

На Житомирщині жінка віддала шахраям 66 тис грн
На Житомирщині жінка віддала шахраям 66 тис грн
Сьогодні, 13:53

За минулу добу до поліції надійшли повідомлення про шахрайства на понад 100 тисяч гривень

15 червня до відділів поліції звернулись 4 жителів області із повідомленнями про ошуканства та втрату у результаті цього значних сум грошей. За всіма фактами розпочато кримінальні провадження. Триває встановлення причетних до шахрайств осіб.

73-річна житомирянка розповіла поліцейським про передачу незнайомцю 30 тисяч гривень після телефонного дзвінка, як вона вважала, її сестри. За словами пенсіонерки, близько 12:00 через стаціонарний телефон у неї відбулась розмова з жінкою, яка назвалась родичкою і попросила кошти для термінової операції. Лише кілька годин потому заявниця зв’язалась із сестрою та дізналась про відсутність у неї подібної потреби.

Інша жителька обласного центра, 27-річна дівчина, у телефонній розмові розповіла псевдопрацівникові служби безпеки банку відомості, що дозволили у подальшому зняти з її рахунку майже 10 тисяч гривень.

Реквізити депозитного рахунку надала незнайомцеві при спілкуванні і звягельчанка. 30-річна жінка повірила словам телефонного співрозмовника про закінчення терміну дії її договору з банком і у результаті втратила понад 66 тисяч гривень.

  Замовляємо в Польщі: кращі сайти для вигідних покупок

Ще одна схема ошуканства спрацювала з 27-річним житомирянином. Він безпечно передав свій «iPhone 6» до рук стороннього чоловіка. А той лиш вхопивши телефон, кинувся тікати.

За всіма описаними фактами нині розпочато розслідування. Водночас поліцейські застерігають інших полісян від подібних ситуацій. Будьте обачними та надзвичайно обережними у фінансових питаннях. Не довіряйте незнайомцям, особливо – під час телефонних розмов з несподіваними абонентами.